Nigdy nie zgadniecie, w którym miesiącu ciąży jest ta gwiazda Instagrama

Fot. Screen z Instagrama
Fot. Screen z Instagrama
Hannah Polites ma ponad milion obserwatorów na swoim profilu. To prawdziwa fit kobieta, modelka i przyszła mama. Sport i zdrowe odżywanie, na tym skupia się najbardziej. Jednak od kiedy zaczęła umieszczać zdjęcia swojego brzuszka, wśród jej fanów zaczęły pojawiać się skrajne opinie, dlaczego? Ponieważ Hannah nie jest w 2, czy 3 miesiącu ciąży, a w ..... Szóstym!
"W szóstym miesiącu ciąży wygląda zupełnie tak jak ja, tylko że ja nie spodziewam się dziecka" - pisze jedna z komentatorek zdjęć na Istagramie. "Tak wyglądam gdy się dobrze najem" - pisze inna. "Wyglądasz nieeeeesamowicie kochana!" - dodają ci, zachwyceni jej formą i wyglądem.
Przyglądając się tym fotografiom można mieć wątpliwości czy z nie mamy tu do czynienia nadmierną dbałością o swój wygląd. Ale Hannah zapewnia, że jej niewielkich rozmiarów brzuszek nie jest efektem restrykcyjnej diety, a maleństwo jest całkowicie zdrowe. Choć męczą i frustrują ją niektóre komentarze, stara się nimi nie przejmować, bo nie ma sobie nic do zarzucenia. Po prostu każda kobieta jest inna.
Hannah Polities

"Nie biorę negatywnych opinii do serca. Zwłaszcza, że wszystko robię w sposób świadomy i przemyślany, jeśli chodzi o odżywianie i ćwiczenia w ciąży. Poza tym lekarze potwierdzają, że wszystko jest w porządku".

Co warte uwagi, Hannah Polites jest przeszkoloną położną. Jest więc wielce prawdopodobne, że wie dokładnie jak utrzymać zdrową ciążę.
Hannah Polities

"Nie liczę kalorii, ani nie zwracam uwagi na modne diety(...)Uwielbiam kupować świeże, lokalne produkty".

Jak poinformowała na swoim Instagramie, jej lekarz wydał opinię, że w rzeczywistości jej dziecko jest 20 procent większe, od średniego rozmiaru maluchów na tym etapie ciąży.


Źródło: fitpregnancy.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE