Tradycyjne przygotowanie do porodu jest passe? Szkoła rodzenia maybe-baby wprowadza nietypowy kurs

Szkoła rodzenia online.
Szkoła rodzenia online. 123rf
Idąc z duchem czasu położna Anna Norejko stworzyła program zajęć dopasowany do stylu życia i potrzeb przyszłych rodziców. To działa!


Szkoła rodzenia "szyta na miarę"
- Prowadzona przeze mnie szkoła rodzenia online to spotkania głównie przed
kamerą. Ich ogromną zaletą jest praktyczne przygotowanie do porodu: ćwiczymy pozycje porodowe, sposoby oddychania, kąpiel noworodka, masaż antykolkowy, masaż łagodzący dolegliwości bólowe w trakcie porodu, pozycje do karmienia piersią...

Kurs jest wręcz "szyty na miarę'' - uczestniczący w nim rodzic ma poczucie dostosowania się do jego potrzeb i oczekiwań okołoporodowych. Spotkania przed kamerą zbliżają bardziej niż oglądanie filmów, powodują nawiązanie wręcz przyjacielskiej relacji. Dzięki luźnej atmosferze kursanci się otwierają i uzyskują odpowiedzi na najbardziej krępujące pytania. Ponadto przez okres prowadzenia kursu - (zwykle ok. 3 tygodni) jestem do dyspozycji kursantów - odpowiadam na pytania zadane nie tylko na spotkaniach - wyjaśnia położna Anna Norejko.

To praktyczne i teoretyczne przygotowanie do rodzicielstwa, które przyda się każdej parze oczekującej narodzin dziecka. Kurs składa się z 3 wideokonferencji na żywo po ok. 1,5 godziny każda, autorskich filmów oraz materiałów do pobrania. Starannie budowany i na bieżąco modernizowany program odpowiada na najważniejsze potrzeby rodziców w okresie okołoporodowym. Znajdują się w nim zarówno odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania rodziców dotyczące: ciąży, porodu, połogu, laktacji, opieki nad noworodkiem, jak i szeroki zakres zagadnień dotyczących świadomego rodzicielstwa (masaż niemowląt, kosmetyki niemowlęce, pieluchowanie).


Najnowsza wiedza jest przekazywana w przystępny sposób przez kadrę z medycznym wykształceniem. Przez cały kurs będziesz miała kontakt z położną i możliwość zadawania pytań w trakcie rozmów „na żywo” oraz drogą mailową.Założycielką maybe-baby jest mgr Anna Norejko - położna i masażystka, laureatka nagrody Orły Medycyny 2019. W ofercie znajdziecie szkolę rodzenia kształcącą w formie zajęć stacjonarnych, zajęcia online, jak również kursy masażu niemowląt.

Pełną ofertę zajęć oraz możliwość zapisów znajdziecie na stronie: maybe-baby.pl

Zapraszamy!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić