Żona Pazury idzie na rekord. Jej rozterki zrozumie każda kobieta

Ile powinno się przytyć w ciąży?
Ile powinno się przytyć w ciąży? Zrzut z Instagrama Edyta Pazura
Każda kobieta inaczej podchodzi do pewnych tematów. Dla jednych waga nie ma większego znaczenia i nie sprawdzają codziennie, czy przypadkiem nie wpadł im nadprogramowy kilogram. Inne z kolei prowadzą kalendarzyk, zapisując skrupulatnie, ile ważą. Zwłaszcza gdy są w ciąży.

Edyta Pazura oczekuje trzeciego dziecka. Znana raczej z filigranowych kształtów oznajmiła właśnie na Instagramie, że idzie na rekord, bowiem wyjątkowo szybko przybiera na wadze. 60,6 kg to nie jest powód do paniki, zwłaszcza w ciąży, ale jak każda ciężarna trochę z niepokojem, ale i uśmiechem zastanawia się, z jakim wynikiem zakończy okres oczekiwania na dziecko.

Temat wagi ciężarnych to rzeczywiście jeden z najczęściej poruszanych tematów wśród kobiet. Ile przytyłaś w ciąży? - słyszy większość z nas. Osoby pytające nie mają nic złego na myśli i raczej dopytują ze zwykłej ciekawości, zapominając, że może to budzić różne emocje wśród przyszłych mam. Jedne tyją bowiem zbyt dużo, bo stosują zasadę — jedz za dwoje. Fizjonomia innych z kolei odbiera im radość z paradowania z pięknym brzuszkiem, bowiem jest on niemal niewidoczny.
Warto pamiętać, że najważniejsze jest to, by dziecko rozwijało się prawidłowo, by przyszła mama dostarczała mu wszystkich potrzebnych wartości odżywczych i by prowadziła zdrowy tryb życia. Wówczas ani 5, ani 10, ani 30 kilo nadprogramowych kilogramów w ciąży, nie będzie miało większego znaczenia.
źródło: Instagram/Edyta Pazura
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE