Pozwala odespać "na zapas"? Innowacyjny produkt dla przyszłych mam

Znalezienie wygodnej pozycji do snu w zaawansowanej ciąży nie jest łatwe.
Znalezienie wygodnej pozycji do snu w zaawansowanej ciąży nie jest łatwe. Prawo autorskie: dobledphoto / 123RF Zdjęcie Seryjne
W­ykonany jest między innymi ze specjalnej gąbki, która zapamiętuje nasz kształt!

Co przychodzi ci na myśl, gdy zapytam o sen w trzecim trymestrze ciąży? Ciągłe pobudki, wyprawy do toalety i przewracanie się z boku na bok w poszukiwaniu wygodnej pozycji? Pewnie wiele z nas tak by odpowiedziało. Wychodząc naprzeciw kobietom w zaawansowanej ciąży, którym ciężko znaleźć odpowiednią pozycję do snu firma Babymoov stworzyła pas Dream Belt. Innowacyjny pas Dream Belt z nowej serii dedykowanej kobietom w ciąży 9 months of b, który podtrzymuje brzuszek, pozwalając na komfortowy, relaksujący sen. Producentem pasa jest renomowana marka Babymoov, która oferuje bogate portfolio produktów dla niemowląt i przyszłych mam.
Pas Dream Belt na dobry sen w ciąży
Jakie korzyści płyną z Pasa Dream Belt?
- Zapewnia pełen komfort, ponieważ doskonale dopasowuje się do kształtu ciała kobiety.

- Dzięki dwóm elastycznym pasom brzuszek jest optymalnie przytrzymany, co sprawia, że można poczuć się naprawdę swobodnie.

- Specjalny system rzepów Velcro pozwala w łatwy sposób założyć i dopasować pas.

- Dodatkowo produkt posiada dwie wkładki na bokach, które zapewniają przestrzeń między brzuszkiem a materacem, a to zapewnia wspaniałe uczucie komfortu.

Dream Belt powstał po to, by zapewnić przyszłej mamie, która potrzebuje siły jak mało kto, możliwość komfortowego wyspania się. Można trochę żartobliwie powiedzieć, że pozwala jej odespać „na zapas”, zanim maleństwo pojawi się na świecie i ze znalezieniem czasu na drzemkę będzie problem. Wyjątkowa ergonomia produktu powoduje, że jest to doskonały wybór. Pas nie uciska, a doskonale dopasowuje się do ciała kobiety.

Projektanci z Babymoov zdają sobie sprawę, jak ważne jest precyzyjne projektowanie produktów, które służą najmłodszym oraz przyszłym mamom.

Produkt powstał we współpracy z francuskimi ekspertami do spraw zdrowia przyszłych mam. Pas wykonany jest między innymi ze specjalnej gąbki, która zapamiętuje kształt, dzięki czemu idealnie otula ciało, zapewniając uczucie relaksu i odprężenia. Produkt nadaje się do stosowania na każdym etapie ciąży, posiada bowiem regulację i doskonale się dopasowuje. Można go zakładać na ubranie lub też bezpośrednio na ciało, więc nadaje się zarówno do spania w nocy, jak i do krótkiej drzemki w ciągu dnia.
Karina Opalińska
ABC KiD

Korzystanie z pasa zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Jest to produkt najwyższej jakości, który znacznie podnosi jakość snu przyszłej mamy. Marka Babymoov jest znana i renomowana. Cechą szczególną wszystkich sygnowanych tym logo produktów jest wyjątkowa jakość i niezrównana ergonomia. Nie inaczej jest też z pasem Dream Belt. Śmiało mogę polecić ten produkt każdej oczekującej narodzin swojego maleństwa kobiecie”.

Poduszka do snu dla ciężarnych
Pas można kupić także w zestawie z poduszką specjalnie zaprojektowaną dla kobiet w ciąży Mum & B. Cechami charakterystycznymi poduszki jest jej kompaktowość i uniwersalność. Poduszka zapewni ulgę zwłaszcza w bardziej zaawansowanej ciąży, gdy brzuszek jest już spory i trudno znaleźć wygodną pozycję. Po porodzie poduszka sprawdzi się również, gdyż można ułożyć na niej niemowlę lub na przykład korzystać z niej jako z poduszki do karmienia. Poduszka jest wypełniona mikro kuleczkami, dzięki czemu perfekcyjnie
dopasowuje się do każdego kształtu. Jest łatwa w transporcie, dzięki swym kompaktowym wymiarom (60 cm). Poszycie poduszki zdejmuje się i można je uprać w 30 stopniach.
Pas Dream Belt można kupić w zestawie z poduszką lub oddzielnie. Można również zdecydować się na samą poduszkę.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE