Historia pewnego życia i miłości. Ten film wzruszy każdą mamę

Fot. Screen z Youtube
Fot. Screen z Youtube
Pamiętacie ten czas, gdy byłyście w ciąży a w waszym ciele rozwijało się nowe życie? A może właśnie teraz spodziewacie się dziecka? Tak czy siak, jeżeli jesteś niebawem staniesz się mamą ten film jest właśnie dla ciebie. Tylko uważaj, bo jeśli jesteś szczególnie uczuciowa, sentymentalna i wrażliwa, a hormony szaleją, szarpnie on twoimi uczuciami jeszcze bardziej, bo jest wyjątkowo słodki:).

Film jest zabawną próbą odpowiedzi na pytanie: Co myśli dziecko, co czuje, będąc jeszcze w naszym brzuszku? Nurtuje to zapewne niejedną przyszłą mamę. Tym razem możemy zobaczyć wachlarz myśli i odczuć malucha od niemalże pierwszego dnia jego powstania. "Cześć mamusiu, to jest nasz pierwszy dzień razem.... i ty nie wiesz, że ja już tu jestem" - mówi radosnym głosem zabawny, rysunkowy maluszek.
A gdy mama je śniadanie Dziecko woła: "Czy to bekon? Jestem taki głodny mamusiu! bekon, bekon, bekon! Chcę zjeść caaaały bekon na świecie!" - podskakuje z radości.
Przez całe dziewięć miesięcy komentuje każdy ruch mamy i wydarzenie. "Ooo nie, przepraszam, że już spodnie na ciebie nie pasują, twoje buty również... Nie martw się, pewnego dnia cię mocno przytulę!".

Okres ciąży to prawdziwy emocjonalny roller coaster. Nie każdy dzień obfituje w radość, spokój i harmonię. Uważa się, że każdy z trzech trymestrów ma swoje cechy charakterystyczne.
I trymestr - hormonalna burza, radość miesza się z niechęcią, czy niedowierzaniem
II trymestr - to czas względnego spokoju, często nazywany okresem "wicia gniazda"
III trymestr - czas obaw i zmian. Narasta poczucie lęku ale i chęć, żeby było już "po" wszystkim.

Bez względu na to, jaki to był czas dla was drogie mamy, czy więcej było przyjemnych wzruszeń, czy stresu i obaw, ta przemiła, wzruszająca historyjka sprawi, że na twarzy każdej z was pojawi się uśmiech.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE