Ta kobieta zaczepiła karmiącą mamę i... wprawiła ją w osłupienie

Fot. screen z Facebooka / Briar Lusia McQueen
Fot. screen z Facebooka / Briar Lusia McQueen
Dość zatłoczony lokal, przy jednym ze stolików siedzi młoda mama z niemowlakiem. Kelnerka przynosi jej apetycznie wyglądające śniadanie. W tym momencie dziecko zaczyna płakać. Mama przystawia dziecko do piersi i może sobie tylko popatrzeć na parujący talerz. Żegnaj, ciepły posiłku!

Czy może być jeszcze gorzej? Oczywiście. Mama niemowlaka spostrzega, że w jej kierunku idzie pewna kobieta, patrząc się na nią. No tak, pewnie będzie musiała wysłuchać kazania o niestosowności karmienia dziecka piersią w miejscu publicznym. I tutaj początkującą mamę czekała miła niespodzianka.
Briar Lucia Mcquen
wpis na Facebooku

„Chciałabym się podzielić czymś bardzo miłym, co przytrafiło mi się dziś rano.

Dzisiaj po raz pierwszy wyszłam z domu na śniadanie na mieście z moim ośmiotygodniowym synem. Właśnie dostałam moje śniadanie i gorącą czekoladę, kiedy Jaxon zaczął płakać, bo był głodny. Oczywiście przystawiłam go do piersi. Po kilku minutach zobaczyłam, że idzie do mnie jakaś starsza pani. Wystraszyłam się, że zwróci mi uwagę, żebym zabierała się z moją odkrytą piersią. Tymczasem ona pokroiła mi moje śniadanie na kawałki mówiąc przy tym: Jesteś taką dobrą mamą. Nie możemy pozwolić, aby twoje jedzenie wystygło, prawda?

Popłakałam się ze wzruszenia. Ta kobieta była wspaniała!"

I proszę: można nie tylko nie utrudniać życia mamie, która karmi dziecko piersią, ale nawet jej pomóc! Oby karmiące mamy jak najczęściej spotykały się z taką serdecznością!


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE