Gdyby życie było serialem. 5 telewizyjnych kłamstewek, które z chęcią przenieślibyśmy do rzeczywistego świata

Fot. Screen z Youtube / [url=https://www.youtube.com/watch?v=Xs-HbHCcK58]edisonlsm[/url]
Fot. Screen z Youtube / edisonlsm
Lato się kończy, jesień przejmuje dowodzenie i chociaż co rusz słychać narzekania na kiepską pogodę i marudzenie z powodu krótszych dni, to serialomaniacy się cieszą - jesień to przecież czas powrotu ich ulubionych produkcji. Nie ma co ukrywać, seriale rządzą światem. Co jakiś czas pojawia się na ekranach telewizorów (lub laptopów) nowy hit, ludzie szaleją, zarywają noce i z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki, a ploteczki o aktorach i przecieki z planów rozgrzewają internetowe dyskusje.

Co takiego jest w serialach, że wciągają nas niczym nałóg i nie pozwalają o sobie zapomnieć? Iluzja, lepszy świat i sztuczne piękno! Oto 5 telewizyjnych kłamstewek, które z chęcią przenieślibyśmy do rzeczywistego świata.

1. Tłum wielbicieli dla każdej!

W wersji żeńskiej wygląda to tak: kolega z pracy, sąsiad, stary znajomy z podstawówki i ze dwóch eks-chłopaków - wszyscy starają się o Twoje względy, podrywają, komplementują i wprowadzają zamęt do życia i serca. Jeden odchodzi, drugi przychodzi, trzeci już się czai za rogiem - wszak życie (i serial) nie lubi przestojów. Każdy z nich jest inny, wyjątkowy i przystojny jak sam diabeł, dlatego tak trudno jest Ci się zdecydować, wahasz się i co chwilę (co odcinek) zmieniasz zdanie.

A wersji męskiej tak: jesteś związany z piękną kobietą, ale serce bije do innej, tej spotkanej gdzieś przypadkiem. Walczysz o nią niczym lew i chociaż droga do happy endu nie jest usłana różami, a w międzyczasie spotykasz się jeszcze z kilkoma pięknościami, to i tak w końcu lądujesz w Jej ramionach. Sielanka trwa aż do następnego odcinka - porzucona narzeczona już szykuje nową intrygę i planuje, jak Cię odzyskać.

2. Praca nie zając, nie ucieknie

Masz ochotę na spotkanie z przyjaciółkami w kawiarni w samym środku dnia? Nie ma problemu! Przyjaciółka w kryzysie wzywa Cię na pomoc? Szef nawet nie mruknie, a ty możesz wszystko rzucić i pędzić jej z odsieczą. Sesja jogi, wypad do kina, długi weekend w górach - wszystko jest do załatwienia. Obowiązki poczekają, terminy nie gonią, masz nieograniczone możliwości i czas… Niestety, tylko antenowy.

3. Modnie, nowocześnie i wygodnie

Czy jesteś studentem, czy magistrem na dorobku, czy też prawnikiem z długoletnim stażem, Twoje mieszkanie przypomina katalog sklepu meblowego, a twój smartfon, laptop i tablet to najnowsze cuda techniki. Jesteś zawsze modny, trendy i na czasie, ba! To właśnie ty wyznaczasz styl. W końcu jesteś wymyślony, więc wszystko Ci wolno.

4. Szafa bez dna

Czy to wypad survivalowy, czy elegancka kolacja w ambasadzie, w swojej szafie zawsze masz odpowiedni strój, a do tego modne dodatki. A nawet jeśli czegoś ci zabraknie, to Twoja przyjaciółka/ Twój przyjaciel ma akurat to, czego potrzebujesz, w odpowiednim rozmiarze i kolorze. Nie zamartwiasz się tym, że nie masz co na siebie włożyć, nie musisz nerwowo szukać w centrum handlowym TEJ odpowiedniej, wymarzonej kiecki lub TEGO idealnie pasującego garnituru - pełna gotowość na każdą okoliczność.

5. Fast-friends

Poznajesz kogoś przypadkiem, wypijacie razem kawę i już jesteście przyjaciółmi na śmierć i życie. Zwierzacie się ze swoich największych traum i problemów, rozumiecie bez słów i razem przeżywacie niesamowite przygody. No dobra, jakaś kłótnia, drobne pęknięcie i chwilowe rozejście dróg może się zdarzyć, ale to tylko wzmocni Waszą relację i jeszcze bardziej zbliży Was do siebie. Fast-friends, best friends. I jest pięknie!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE