Świat zachwyca się księciem Jerzym. Zdjęcia Royal Baby obiegły świat

fot. FB / Kate Middleton
Zdjęcia prawnuka brytyjskiej królowej Elżbiety II Pałacu Kensington pojawiły się na jej oficjalnym Twitterze. Błyskawicznie zostały zaprezentowane na wielu portalach i skomentowane przez tysiące internautów. Fotografie zostały zrobione w listopadzie.

Zdjęcia wykonane przez prywatnego sekretarza
W przyszłym roku książę Jerzy zostanie starszym bratem. Księżna Kate i książę William spodziewają się drugiego dziecka. Ma ono przyjść na świat w kwietniu 2015.
Najmłodszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej ma w tej chwili siedemnaście miesięcy.
George Alexander Louis, czyli książe Jerzy urodził się 22 lipca 2013 roku. Każda publikacja oficjalnych zdjęć z jego udziałem cały czas przykuwa ogromną uwagę nie tylko Brytyjczków. Kilka miesięcy temu duże zamieszanie wywołały zdjęcia księcia Jerzego opublikowane przy okazji jego pierwszych urodzin.
Opublikowane właśnie zdjęcia to efekt... dobrej współpracy rodziny królewskiej z brytyjskimi fotoreporterami. Na prośbę Kate Middleton fotografie małego księcia nie ukazują się w prasie brukowej.

W ramach wdzięczności i przy okazji zbliżających się świąt Kate i William wraz z brytyjską królową postanowili opublikować najnowsze portrety najmłodszego obecnie członka królewskiej rodziny. Zdjęcia wykonał prywatny sekretarz księcia Harry'ego, Ed Lane Fox, który pracuje dodatkowo jako fotograf.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE