Jak udzielać pierwszej pomocy i walczyć z kaszlem u dzieci? Fotorelacja z warsztatów

Podczas warsztatów rodzice mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy dzieciom oraz dowiedzieć się jak odróżnić kaszel mokry od suchego.
Podczas warsztatów rodzice mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy dzieciom oraz dowiedzieć się jak odróżnić kaszel mokry od suchego. Materiały Prasowe
Warsztaty "Pierwsza pomoc u dzieci i skuteczne metody walki z kaszlem" odbyły się w ramach konkursu organizowanego na łamach naszego serwisu 16 kwietnia w restauracji LIF w Warszawie. Okazały się strzałem w dziesiątkę – nagrodzeni rodzice zasięgnęli praktycznych porad, a dzieci świetnie się bawiły.

Zajęcia poprowadziły Barbara Burzyńska z Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka oraz Ane Piżl – ratownik z Centrum Treningowego AdrenaLTika.

Rodzice mogli podczas nich m.in. nauczyć się udzielania pierwszej pomocy dzieciom oraz dowiedzieć się jak odróżnić kaszel mokry od suchego. Ekspert z Centrum Zdrowia Dziecka pokazywał, jak przeprowadzać inhalacje i oklepywać dziecko.

Warsztaty w formie praktycznych zajęć z pierwszej pomocy okazały się wielkim sukcesem, tak jak kolorowe zabawy dla dzieci z animatorami. Były też upominki i poczęstunek. Oby więcej takich imprez!


Partnerem konkursu był Mucosolvan.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE