"Sprawdzajcie uważnie przewijaki!" Ostrzega matka, której dziecko zostało dotkliwie zranione

Fot. Screen z Facebooka / [url=https://www.facebook.com/hayley.goodall.96]Hayley Turner[/url]
Fot. Screen z Facebooka / Hayley Turner
„Uważnie sprawdzajcie przewijaki” apeluje Hayley Turner, Brytyjka, której dziecko odniosło dotkliwe obrażenia, po tym jak zmieniała mu pieluszkę w publicznej toalecie.

Hayley Turner

Dzisiaj zmieniałam Samuelowi pieluszkę na publicznym przewijaku, w miejscu, które uważałam za bezpieczne. Kiedy go położyłam, zaczął strasznie wrzeszczeć, ale byłam pewna, że jest mu zimno i jest zmęczony, postanowiłam więc jak najszybciej go przebrać i przytulić. Kiedy go podniosłam, okazało się, że ktoś celowo i dla zabawy umieścił w przewijaku pinezki! Mój biedny synek był leżał na ostrzach, a ponieważ jest zbyt mały żeby mi o tym powiedzieć, płakał. Ma teraz na pleckach aż 5 ran. To, że jestem zła o mało powiedziane, jednocześnie bardzo mnie to smuci. Chciałabym przekazać wam jedno- SPRAWDZAJCIE UWAŻNIE PRZEWIJAKI!

Okazało się, że nie jest to pierwszy przypadek, kiedy ktoś wpadł na taki okrutny żart. Hayley postanowiła podzielić się swoją historią na Facebooku po to, żeby ostrzec innych rodziców. Pokazała też zdjęcia pleców swojego synka i felernego przewijaka.

I don't normally post things like this but I'm guessing if it happened to me it could happen to someone else, so I...

Opublikowany przez Hayley Turner na 18 marca 2016

Smutna historia małego Samuela jest dla innych rodziców ważną przestrogą, żeby nawet w najbardziej zaufanych miejscach, zachować pełną czujność!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE