Uwaga! Popularna sieciówka sprzedawała ubranka dla dzieci, które zagrażały ich zdrowiu

Prawo autorskie: rglinsky / 123RF Zdjęcie Seryjne
Prawo autorskie: rglinsky / 123RF Zdjęcie Seryjne
Brytyjski producent odzieży naraził się mamom. Okazało się, że dziecięce szlafroczki marki Next, które trafiły do sprzedaży, są łatwopalne. Firma usiłuje teraz naprawić swój błąd. Każdy rodzic, który kupił niebezpieczne ubranko, może liczyć na zwrot środków lub wymianę ubranka na nowe.

Next wycofuje ze sprzedaży sześć partii ubranek
Firma opublikowała także oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia, że w pierwszej serii wadliwych szlafroków dziecięcych wymogi bezpieczeństwa nie zostały zachowane w przypadku podszewki kapturka. A dokładniej, nie spełniała ona obowiązujących w Wielkiej Brytanii norm palności tkanin.

Firma przekonuje, że wszystkie szlafroki w kolorze różowym i szarym zakupione po 13 października 2015 r. mają już wymienioną podszewkę. Jeżeli ubranko zostało zakupione wcześniej, rodzice powinni skontaktować się z pracownikami firmy Next pod numerem telefonu 0333 777 8185. Przysługuje im wymiana produktu lub zwrot pieniędzy.Next to jedna z największych marek odzieżowych w Wielkiej Brytanii, rozpoznawalna również w Polsce. Firma proponuje odzież dla całej rodziny. W polskim sklepie internetowym Next można zakupić ubranka dla niemowlaków oraz dziewczynek i chłopców w różnym wieku, od 3 miesięcy do 16 lat. Oprócz odzieży dla dzieci w butiku dostępna jest moda damska i męska. Czy waszym zdaniem firma jest godna zaufania?

Źródło: polishexpress.co.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE