7 cennych rad, jak żyć z osobą chorą na depresję. Kolejna odsłona filmowego cyklu, który poruszył miliony

Fot. Screen z Youtube
Pierwszy film, jaki Katarzyna Napiórkowska nakręciła na temat depresji, rozpętał w Internecie prawdziwą dyskusję na temat tej choroby. Został on obejrzany przez prawie 1,5 miliona osób, wielokrotnie udostępniany i szeroko komentowany. Blogerka poruszyła w nim bowiem niezwykle ważną kwestię dotyczącą tej choroby- jest ona bardzo powszechna i wymaga specjalistycznej pomocy.

Wczoraj w serwisie Youtube ukazał się kolejny film z tej serii. Choć większość widzów spodziewała się rad dla osób pogrążonych w depresji, Katarzyna postanowiła pokazać drugą stronę tej sytuacji i wesprzeć osoby żyjące na co dzień z kimś kto choruje.
Katarzyna Napiórkowska

„To nie będzie video o tym jak radzić sobie z depresją, to nie będzie video o tym jak chorym pomagać. To będzie video o tym jak z nimi żyć, tak, żeby było jak najlżej i jednej i drugiej stronie. Mam wrażenie, że jeśli już o tej depresji mówimy- rozmawiamy tylko o chorych, a ignorujemy tych którzy przy nich trwają, a wierzcie mi, życie z chorymi- zwłaszcza jeśli ktoś choruje na CHAD- może być bardzo wyczerpującym doświadczeniem.”


Autorka filmu przekazuje widzom aż 7 cennych rad dotyczących życia z osobą chorą na depresję. Jest to bardzo ważna, choć często pomijana kwestia, a przecież odpowiednie wsparcie może znacząco wpłynąć na przebieg choroby i podjęcie leczenia przez osobę na nią cierpiącą.

Autorka zapowiada, że filmów poświęconych tej tematyce na pewno powstanie więcej, tymczasem sami zobaczcie jego drugą część:

Dla przypomnienia, warto zobaczyć też pierwszy z filmów: „Depresja zjawia się po cichu." Zobacz przejmujący film, który pokazuje prawdziwe oblicze tej choroby
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE