Sposób na ząbkowanie? Ta matka nalała dziecku do butelki… Burbona

Fot. Pixabay.com/ CCO Public Domain
Wielu rodziców desperacko szuka skutecznego sposobu na problemy ząbkującego malucha, na szczęście mało który posuwa się tak daleko. Pewna Amerykanka podała synkowi alkohol, by “złagodzić ból dziąseł”.

Bolesne ząbkowanie to spory problem każdego rodzica. Normą jest wypróbowywanie wszelkich możliwych sposobów na uśmierzenie bólu malucha. Jednak 28-letnia Lori Sheppard posunęła się w tych staraniach zdecydowanie za daleko i napoiła swojego synka Ronalda alkoholem.

Efekt był łatwy do przewidzenia. Nieprzytomne dziecko trafiło do szpitala na oddział intensywnej terapii. Zatrzymana po tym zdarzeniu matka zaprzeczyła, jakoby celowo podała dziecku alkohol. Po chwili przyznała jednak, że napełniła jego butelkę… Burbonem.

Skąd tak szokujący pomysł?
Ponieważ Lori Sheppard nie mogła poradzić sobie z ząbkowaniem u synka, poprosiła o radę swoją mamę. Ta zasugerowała jej posmarowanie obolałych dziąsełek dziecka alkoholem. Lori Sheppard postanowiła zmodyfikować tę i tak kontrowersyjną metodę pojąc dziecko mocnym alkoholem.


Trudno powiedzieć, co kierowało matką decydującą się na tak szokującą „terapię”. Wiadomo jednak, że pani Sheppard trafiła do aresztu za narażenie życia dziecka na niebezpieczeństwo. Na szczęście Ronaldowi nic się nie stało. Po kilku dniach spędzonych w szpitalu chłopiec trafił pod opiekę pracowników opieki społecznej.

Źródło: Parents.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE