Konkurs „Zabawna mina Twojego Dziecka”

Fot. skafrica / 123RF
Droga mamo, drogi tato, czy chcielibyście się podzielić radością i szczęśliwymi chwilami Twojego Dziecka? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Zasady są proste!

1. Konkurs organizowany jest dla fanów profilu MamaDu na Facebooku (możesz do nas dołączyć poprzez polubienie strony: MamaDu.pl)
2. Zadanie konkursowe: Prześlij zdjęcie obrazujące najśmieszniejszą minę Twojego Dziecka na adres konkurs@mamadu.pl.

Do zgłoszenia należy dołączyć poniższe oświadczenie:
"Ja ...........(imię i nazwisko) oświadczam, że wyrażam zgodę na opublikowanie nadesłanego zdjęcia na stronie internetowej oraz profilu internetowym w serwisach społecznościowych przez MamaDu.pl oraz Sponsora konkursu w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia niniejszego konkursu."

Na prace czekamy do dnia 17 lutego 2015. W tytule maila prosimy wpisywać: mina, zaś w treści - dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego.

4.Czas trwania konkursu: 23.01.2015 - 17.02.2015 roku.

Wasze dzieciaki pokażemy na łamach portalu MamaDu.pl, a spośród najzabawniejszych fotografii wyłonimy 10 Zwycięzców, dla których mamy fantastyczne nagrody – nowości marki Oilatum Baby: żel myjący do ciała i głowy wraz z balsamem oraz drewniane zabawki marki Woodenstory.

NAGRODY
Fundatorem nagrody jest marka Oilatum Baby - Łagodna Ochrona oraz marka Woodenstory.
Produkty z linii Oilatum Baby Łagodna Ochrona to NOWOŚĆ na rynku produktów do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Przeznaczone są one do codziennego stosowania szczególnie u tych, których skóra jest sucha. Żel do mycia głowy i ciała to wygodny format dla rodziców poszukujących produktów bezpiecznych i łatwych w użyciu. Zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące dostosowane do suchej skóry. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Balsam do ciała zawiera olej mineralny, który koi i chroni delikatną skórę dziecka.
Kosmetyki z linii Oilatum Baby Łagodna Ochrona są odpowiednie do stosowania już od 1 dnia życia dziecka. Nie zawierają barwników i parabenów. Stworzone zostały we współpracy z dermatologami.
Wooden Story - kraina zabawek. Mówimy, że zabawki przyszły do nas z lasu, że jeszcze pachną drzewem i słychać w nich szum wiatru buszującego w liściach lub igłach. Dziadek Borowy, bo na nazwisko mamy Borowy mówił prawdę: „tworzenie dla dzieci daje radość również dorosłym”. Wiemy to bardzo dobrze. Stworzyliśmy Wooden Story z miłości do natury i dla szczęścia dzieci.


REGULAMIN KONKURSU
ZOBACZ GALERIĘ KONKURSOWĄ
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE