4 grudnia – jeszcze masz szansę na uniknięcie gigantycznych kolejek

Pora na listę prezentów!
Pora na listę prezentów! Prawo autorskie: le_chernina / 123RF Zdjęcie Seryjne
Do Świąt zostało tylko 20 dni!

Do Gwiazdki zostały niecałe 3 tygodnie – najwyższy czas, by zacząć kupować świąteczne prezenty dla najbliższych! Już dziś stwórz listę prezentów, dzięki której zakupy będą łatwiejsze.

Jak stworzyć świąteczną listę prezentów?
Dla jednych koszmar, dla drugich wielka radość – zdania na temat świątecznych zakupów są podzielone. Dzięki liście prezentów zakupy z pewnością będą łatwiejsze. Poszukaj w internecie gotowych wzorów świątecznych list i wydrukuj lub stwórz własną tabelkę w kalendarzu czy notesie. Jeśli nie masz do tego głowy, pobierz na telefon świąteczną aplikację (np. Christmas Gift List w Google Play czy Gift It - Christmas List w App Store), dzięki której listę prezentów będziesz mieć zawsze przy sobie.

Gdzie kupić świąteczne prezenty?
Jeszcze masz szansę na uniknięcie gigantycznych kolejek w sklepach. Ze szczegółową listą prezentów świąteczne zakupy nie będą takim wzywaniem – wystarczy, że będziesz się wystrzegać kupowania pod wpływem impulsu i nie dasz się zwieść promocjom. Na zakupy wybierz się jak najwcześniej, tuż po otwarciu sklepu. Pamiętaj, że większość prezentów możesz kupić online. Sklepy internetowe oferują szereg świątecznych promocji i być może uda ci się zaoszczędzić. Nie zapominaj jednak o kosztach przesyłki!

O czym musisz pamiętać?
Nie musisz brać kredytu ani zostawać po godzinach, żeby sprawić najbliższym radość. Jeśli twoje dzieci powiedziały wprost, o czym marzą, z pewnością zrobisz wszystko, żeby spełnić ich marzenia. Pamiętaj jednak, że w świątecznych prezentach nie liczy się cena, ale serce, które włożysz w przygotowania. Może w tym roku, zamiast kupować wujkowi kolejną parę skarpet, upieczesz ciasteczka lub zrobisz domową konfiturę, którą tak lubi i podarujesz mu w ozdobnym opakowaniu?
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE