GroovaRoo, czyli zajęcia które robią furorę wśród młodych mam. Zobaczcie sami

Fot. Screen z Youtube
Fot. Screen z Youtube
Taniec zbliża - to wiadomo od wieków. Muzyka rozwija - to też od dawna nam wpajają. A jakże to dobre dla malucha! Jeśli kochasz tańczyć, to dlaczego miałabyś sobie tego odmawiać stając się mamą? W Stanach Zjednoczonych coraz większą popularnością cieszą się zajęcia z tańca dla mam z maluchami. Układy robią wrażenie:)
Literatura bogata jest w informację o wpływie dźwięku, i rytmu na kształtowanie wyobraźni młodego człowieka. Ruszając się w takt muzyki, nie tylko się rozluźniamy i bawimy, ale też wyrabiamy sobie i naszemu dziecku, nawyk do... aktywności, ruchu, sportu, więc same korzyści! Tatusiowe chyba pozazdrościli mamusiom i także poszli w tańce z dzieciaczkami.
Nie tylko Mozart jest dobry dla dziecka. Teoria głosząca, że muzyka klasyczna jest idealna i najlepsza dla malucha powoli odchodzi do lamusa. Ważne, żeby nie zrazić dziecka zmuszając do słuchania czegoś, co absolutnie nie jest w jego guście. Dobrze jest urozmaicać repertuar zarówno ten do słuchania jak i do tańca. Poszerzajmy horyzonty dzieciom, a nie szufladkujmy, nastawiając na konkretny gatunek i styl. I przede wszystkim dobrze się bawmy, tak jak mamy GroovaRoo. Ja chcę takie zajęcia w Polsce:)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE