10-letnia Maja jest już bezpieczna. Poszukiwania dziewczynki zakończyły się sukcesem, sprawca porwania został zatrzymany

Fot. Snapwire/[url=https://s3-us-west-1.amazonaws.com/photos.snapwi.re/Week+41/SW_Zak+Suhar.jpg]zak suhar[/url] / [url=http://bit.ly/CC0-PD]CC0 Public Domain[/url]
Fot. Snapwire/zak suhar / CC0 Public Domain
Dziewczynka, która wczoraj zaginęła, jest już bezpieczna. Wracając po lekcjach do domu, 10-letnia Maja zniknęła bez śladu. Policja podejrzewała porwanie.

System monitorujący zarejestrował obraz, na którym widać dziewczynkę na ulicy, przy której stoi jej dom. Kiedy Maja nie wróciła do domu, ojciec rozpoczął najpierw poszukiwania na własną rękę, wieczorem powiadomił policję. Dziewczynkę poszukuje policja, straż pożarna i Straż Graniczna. Policja nie wyklucza porwania, poszukiwany jest samochód widziany w okolicy.

Jak donosi Gazeta.pl dziewczynka jest na terenie Niemiec i niebawem wróci do domu, sprawca porwania został zatrzymany. W akcję zaangażowała się również niemiecka policja. Rodzina, przyjaciele i sąsiedzi również kontynuowali poszukiwania na terenie Niemiec. Na szczęście akcja zakończyła się powodzeniem.

Źródło: Gazeta.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE