Lewandowski znów zachwycił fanów. Za te słowa o córce pokocha go każda kobieta

Robert Lewandowski o tym, jak ojcostwo wpływa na jego pracę
Robert Lewandowski o tym, jak ojcostwo wpływa na jego pracę fot. screen Instagram
Robert Lewandowski dyskretnie i z klasą, a jednak dość otwarcie dzieli się z internautami życiem prywatnym. Swoimi refleksjami wzbudza zachwyt, zwłaszcza gdy odkrywa siebie w roli ojca. Tym razem pokazał, jak rodzicielstwo wpływa na jego pracę.


Na zdjęciu Robert pozuje z Klarą. Za tym zwykłym ujęciem kryje się jednak niezwykła historia: "Moje największe wsparcie i moja największa motywacja. Wszystko, czego potrzebuję przed kolejnym wyzwaniem".Jak się okazuje, chwile spędzone z córką są dla Roberta najlepszym odpoczynkiem – to wtedy piłkarz najskuteczniej ładuje akumulatory. Czy można trafniej podsumować sedno bycia tatą?

Wygląda na to, że Lewandowski trafił w dziesiątkę. W komentarzach znaleźć można masę zrozumienia od fanów. "W rodzinie siła", "kto ma dzieci ten rozumie", "z tak cudownym wsparciem osiągniesz każdy cel"– piszą internauci.

Robert Lewandowski już nie raz pokazał jak pozytywnie promować ojcostwo. W wywiadzie, który został opublikowany na blogu Baby by Ann, opowiedział o dniu, w którym dowiedział się, że Ania jest w ciąży: "Strzeliłem wtedy trzy bramki. To była bardzo radosna wiadomość i można powiedzieć, że mnie uskrzydliła. Te bramki to była moja reakcja na nią".

Kolejnym wpisem pokazał, że bycie tatą nadal dodaje mu skrzydeł. Zainspirował również męską część swoich fanów: "Dzisiaj urodził mi się syn, mam nadzieję być dla niego wzorem, jakim Ty jesteś dla swojej rodziny" – czytamy w komentarzach. Brawo Robert!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE