Foteliki dla dzieci, które wybrali WIliam i Kate. Crash-testy przekonały mnie do niemieckiej precyzji Britax Römer

Najlepsze foteliki dla dzieci.
Najlepsze foteliki dla dzieci. Britax Römer
Marka Britax Römer według mnie oferuje najlepsze foteliki i wózki. Przekonałam się o tym w fabryce w Leipheim w Niemczech. Miałam okazję ją odwiedzić. Przypuszczam, że długo zdania nie zmienię. Napiszę, dlaczego tak uważam.


Marka zdobyła królewskie zaufanie
Właśnie tu, w Leipheim, a nie w Chinach, produkuje się wózki, samochodowe foteliki dla dzieci oraz tapicerki do nich. Na świecie marka cieszy się ogromnym zaufanie, nic dziwnego, że po produkty sięgnęli: m.in. państwo Clooney, Pink, Shakira, Gwen Stefani. Marka już od dawna zyskała popularność w Rodzinie Królewskiej, włączając królową Elżbietę, Wiliama i Kate.


"Made with Care" to filozofia marki Britax Römer, która produkuje foteliki samochodowe oraz wózki. Da się to zauważyć już na samym wejściu do producenta.

5 powodów, dla których kupię wózek i fotelik Britax Römer
Pierwszy powód – są tworzone z dbałością. Będąc wewnątrz fabryki, miałam okazję zobaczyć, jak marka Britax Römer do perfekcji przestrzega standardów czystości. Od rygorystycznych testów na wielu etapach produkcji, po rygorystyczne wymogi co do kontroli jakości, jakie stawiają wszystkim partnerom, z którymi pracują. Wysiłek jest doceniony m.in. na rynku niemieckim, np.: podczas testów konsumenckich, takich jak Stiftung Warentest w Niemczech, gdzie stale otrzymują najwyższe noty w kategorii materiałów chemicznych.
Drugi to wykonywane testy zderzeniowe.Wszystkie foteliki marki przechodzą crash testy, następnie wprowadzane są poprawki i cykl rozpoczyna się od nowa, do czasu gdy fotelik spełni wszystkie wymagania.

Britax Römer posiada własne centra testów zderzeniowych m.in. w Leipheim, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala iść dalej. Niemieckie system do testów zderzeniowych jest podobny do tych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Na moich oczach robiony był jeden z crash testów.
Każdy wózek jest szczegółowo testowany dla różnych warunków klimatycznych, pogodowych, drogowych i temperatury.Trzeci powód – produkowane są ręcznie. Dzięki temu mogę pewność, że wszystkie elementy pasują do siebie, a każdy tworzony przez nas produkt jest bezpieczny.
Stosunek jakości do ceny – to kolejny powód, który przekonuje mnie do marki. Po poznaniu zalet fotelików i wózków Britax Römer obawiałam się, że za taką jakość trzeba słono zapłacić. Myliłam się. Okazuje się, że fotelik można kupić już od 700 zł. Zatem, są stosunkowo w bardzo dobrej cenie i bardzo dobrej jakości.

Na koniec – wszechstronność. Produkty Britax Römer to cały wachlarz rozwiązań podróżnych, w tym siedzisko z możliwością ustawienia przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz gondola mocowana w wyższej pozycji. Jakikolwiek jest twój styl życia, tu znajdziesz coś dla siebie.

Wózek od samego początku aż do 3. roku życia
Jeśli chodzi o wózki mam swojego faworyta. Stanęłam przy nim, jak tylko weszłam do salonu. To klasyczny model GO NEXT2 – wielofunkcyjny i używany od urodzenia aż do 3 roku życia. To wózek, który sprawia, że życie jest łatwiejsze. Jest estetycznie wykończony, dostępny jest z miękkim uchwytem o wykończeniu stylizowanym na skórzane i z kołami wyposażonymi w stylowe felgi. Przy tym jest lekki i prowadzi się go bez wysiłku.
Nowość w limitowanej wersji marki Britax Römer
Wśród propozycji był też wózek, do którego podeszła każda z kobiet – SEED. Nic dziwnego wyglądał, jak luksusowy Mercedes. Zachwycił wzornictwem, kształtem, stylem. Ten wózek to połączenie elegancji z praktycznością.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Britax Römer.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...