Pazura pokazało ciało i "zawstydziła nawet Lewandowską". Za te słowa Ania ją pokocha

Edyta Pazura pokazała ciało po porodzie i porównują ją do Lewandowskiej.
Edyta Pazura pokazała ciało po porodzie i porównują ją do Lewandowskiej. screen Instagram
Edyta Pazura pochwaliła się na Instagramie ciałem po porodzie. Reakcja internautów była natychmiastowa. Prawie 200 komentarzy i niemal 5 tysięcy serduszek. Jedna z fanek porównuje ją do Lewandowskiej. Pazura nie pozostawia komentarza bez odpowiedzi.


Edyta Pazura (30 lat) jest młodą mamą trójki dzieci. Najmłodsza córeczka Edyty Rita ma zaledwie miesiąc. Dziewczynka ma dwoje rodzeństwa – 9-letnią Amelię i 5-letniego Antoniego oraz przyrodnią siostrę Anastazję, córkę Cezarego z poprzedniego małżeństwa.

Edyta aktywnie prowadzi Instagram (ponad 60 tysięcy obserwujących) i doradzam mamom na swoim portalu oraz kanale na YouTubie. Kilka miesięcy temu, będąc w ciąży, pisała, że idzie na rekord w przybieraniu na wadze, a już zaledwie 2 tygodnie po porodzie pokazała zdjęcie, które wywołało ogrom reakcji (zobacz, jak Pazura wyglądała 2 tygodnie po porodzie)

Gdy pokazała talię, zachwytom fanek nie było końca: „Jak można tak wyglądać tuż po porodzie? Ślicznie! – To grzech tak wyglądać dwa tygodnie po porodzie. Jest pani stworzona do rodzenia dzieci” – pisały pod zdjęciem.

Wczoraj pochwaliła się filmem „Taniec usypianiec”, na którym to stojąc w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, porusza wózkiem, by uśpić Ritę.

Wiele kobiet mogłoby pozazdrościć jej figury, o czym piszą w komentarzach. W kilkadziesiąt godzin film otrzymał prawie 5 tysięcy serduszek i 200 komentarzy. Wszystkie są w tym samym tonie:
– Jejku, jaka piękna! Az trudno uwierzyć, że niedawno urodziła Pani dzieciątko.
– Wow to jest fit mama.


Jedna z internautek użyła nawet porównania do Lewandowskiej:
– Patrzę i nie mogę wyjść z podziwu! Taki brzuch miesiąc po porodzie I to po trzeciej ciąży ? Kobieto, zawstydziłaś chyba nawet Anię Lewandowską ? Petarda!

Pazura nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi:
– Bez przesady... Ania jest wyrzeźbiona jak grecka bogini. Mi tam daleko do niej.

Daleko? Oceńcie sami.
A tak prezentuje się Ania Lewandowska:
Podobne?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE