Fanki zniesmaczone nagraniem Kurdej-Szatan w wannie. "Obrzydliwe i chore"

Nagranie na Instagramie Kurdej-Szatan podzieliło internautów.
Nagranie na Instagramie Kurdej-Szatan podzieliło internautów. screen Instagram/kurdejszatan
Aktorka i wokalistka Basia Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie nagranie, na którym śpiewa z 6-letnią córką Hanią piosenkę z filmu animowanego Disneya "Vaiana: Skarb oceanu". To, co przykuło uwagę internatów, to sceneria, jaką wybrała do nagrywania – Basia i jej córka śpiewają... w wannie.

– Goła z dzieckiem? – zapytała pod filmem jedna z internautek. No i się zaczęło. Fanki aktorki szybko stanęły w jej obronie. Zdaniem większości nie ma nic niestosownego w kąpieli z dzieckiem. Wręcz przeciwnie – to świetny sposób wzmacniania więzi z dzieckiem. Na pozytywne komentarze dotyczące nagrania autorka powyższego komentarza odpowiedziała krótko: "Obrzydliwe, przestaję obserwować".
Niedługo później pojawiło się kilka kolejnych komentarzy sugerujących, że kąpiel z dzieckiem w wannie jest niestosowna.

– Dla mnie chore, żeby z dzieckiem w wannie tak publicznie! – napisała internautka. – Chyba zbyt prywatny ten filmik, choć bardzo lubię tę osobę z TV, ale sama nie odważyłabym się na publikację – dodała inna.

Na szczęście pod nagraniem nie zabrakło pozytywnych komentarzy. Większość fanek aktorki zgodnie przyznała, że w takich momentach tworzą się więzi pomiędzy rodzicami a dziećmi, a we wspólnej kąpieli nie ma nic złego.

Poza tym – czy jest lepsze miejsce do śpiewania piosenek z "Vaiany" niż łazienka?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE