Kim Kardashian się rozbiera, córka ją fotografuje. To zdjęcie podzieliło fanów

Zdjęcie opublikowane przez Kim Kardashian podzieliło fanów.
Zdjęcie opublikowane przez Kim Kardashian podzieliło fanów. screen Instagram/Kim Kardashian
Kim Kardashian od lat żyje pod okiem kamer rejestrujących niemal każdy jej ruch. Chociaż wydawałoby się, że celebrytka już niczym nie zaskoczy, a jej wybryki nie robią na nikim wrażenia, pod jednym z jej ostatnich zdjęć zamieszczonych na Instagramie rozgorzała dyskusja dotycząca macierzyństwa i sposobu, w jaki Kim wychowuje swoją najstarszą córkę, North.

W listopadzie 2015 roku Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcie w wyszywanym złotymi cekinami bikini. W opisie przy zdjęciu Kim wyjaśniła, że sama nie wie dlaczego, ale takie zdjęcie wybrała jej córka, North. Tym razem Kim zamieściła zdjęcie zrobione przez dziewczynkę. Nic dziwnego, że post wzbudził kontrowersje i podzielił fanów celebrytki – na zdjęciu Kim pozuje w rozpiętym biustonoszu, piersi zakrywa dłońmi. W tle widać odbicie North.
Gdy tylko zdjęcie pojawiło się w sieci, Kim została okrzyknięta „złą matką”. Chociaż wielu fanów zachwyca się zdjęciem (w komentarzu nie kryją podziwu dla włosów, pleców i pośladków celebrytki), część z nich uważa, że pozwalanie dziecku na fotografowanie się w samej bieliźnie jest nie na miejscu i tym razem Kim przekroczyła granicę dobrego smaku.

„Dziwaczne”, „Obleśne”, „Cholernie niestosowne” – tymi określeniami posługują się fani celebrytki. „Biedne dziecko, musi być częścią tego cyrku” – zauważyła jedna z internautek. To, co najbardziej oburzyło i zniesmaczyło internautów, to nie sam fakt, że Kim przebiera się (rozbiera?) przy córce, ale to, że prosi ją, aby zrobiła jej zdjęcie, a potem publikuje je na Instagramie. Niewiele osób wierzy, że dziewczynka spontanicznie zrobiła zdjęcie przebierającej się mamie, a ta zamieściła je w sieci.

O ile nagość i rozbieranie się przy dziecku nie bulwersują, o tyle proszenie dziecka, by zrobiło zdjęcie w trakcie rozbierania (jeśli Kim rzeczywiście poprosiła o to córkę), mogą wzbudzać niesmak. Po czyjej jesteście stronie?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE