Olivier Janiak opublikował na Instagramie zdjęcia syna. Nawet gwiazdy je komentują

Olivier Janiak opublikował na Instagramie zdjęcia syna.
Olivier Janiak opublikował na Instagramie zdjęcia syna. Instagram/olivierjaniak
Syn Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka robi furorę na Instagramie! To zdjęcie pokazuje, jak wyglądają poranki wielu rodziców.

Syn Janiaka robi furorę na Instagramie
Prezenter i dziennikarz Olivier Janiak opublikował na Instagramie zdjęcia synka. Nie do końca wiadomo, co Janiak miał na myśli, pisząc ironicznie „radość wstawania” i „poranek z uśmiechem” – podejrzewamy, że zmęczony chłopiec zasnął na podłodze chwilę przed wyjściem z domu, ale bardzo możliwe, że chciał w ten sposób zamanifestować, że dziś nie idzie do przedszkola i zostaje w domu.

#poranekzuśmiechem #radośćwstawania #wiwatprzedszkole #wiwatnowydzień

Post udostępniony przez olivier janiak (@olivierjaniak)

"Boże, skąd ja to znam!"
Zdjęcie prezentera skomentowali nawet polscy celebryci. Dziennikarka TVN Anna Kalczyńska, mama trójki dzieci, zapytała, czy zachowanie chłopca jest oznaką buntu. – Poranne dramaty – skomentował projektant Łukasz Jemioł. Dziennikarka Agnieszka Woźniak Starak żartobliwie zapytała Janiaka „czy był dobry melanż”.

Oprócz celebrytów głos zabrali rodzice kilkulatków. Jedna z mam zaproponowała, by Olivier Janiak i Karolina Malinowska wprowadzili w swoim domu zasadę „wolnej soboty”, którą ona sama stosuje, gdy jej córka ma rano problemy ze wstawaniem.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE