To przerażające nagranie wstrząsnęło internetem. Powinien je zobaczyć każdy rodzic

Przerażające nagranie z dworca w Nuneaton.
Przerażające nagranie z dworca w Nuneaton. screen YouTube
To krótkie nagranie wstrząsnęło rodzicami na całym świecie. Powinien je zobaczyć każdy rodzic – żeby już nigdy nie popełnić tego jednego błędu.

Nagranie z dworca kolejowego w Nuneaton w Anglii to ostrzeżenie dla wszystkich rodziców. Na filmie widać kobietę z dzieckiem na rękach i stojący obok wózek. Gdy pociąg wjeżdża na stacje, wózek zaczyna się staczać z peronu i uderza w rozpędzony pociąg. W zaledwie kilka sekund roztrzaskuje się na kawałki.
Paul Leach
The Rail Safety and Standards Board

Najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa tobie, twojemu dziecku i wszystkim waszym rzeczom jest trzymanie wózka zawsze przy sobie i blokowanie kół w miarę możliwości. Wiemy, że czasem każdy rodzic ma wrażenie, że opiekując się dzieckiem, nie może cały czas mieć go w zasięgu wzroku. Jednak to nagranie pokazuje, jak ważne jest, by pilnować swoich wózków.

Służby bezpieczeństwa opublikowały nagranie w internecie, by każdy rodzic mógł zobaczyć, co dzieje się z wózkiem, gdy na chwilę spuścimy z niego wzrok. Wystarczy na chwilę się odwrócić, by doszło do tragedii.
Zaledwie kilka dni temu w miejscowości Hallein w Austrii doszło do podobnego wypadku. Wózek stoczył się wprost pod przejeżdżający pociąg. W wózku znajdowała się roczna dziewczynka, jej mama kupowała w kasie bilety. Dziecko zginęło na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że matka dziewczynki nie zablokowała kół wózka.
Źródło: thesun.co.uk, radiozet.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE