To zdjęcie oburzyło wiele osób. Co ta matka zrobiła z 2-miesięczną córeczką na lotnisku?

Zdjęcie zrobione ukradkiem przez pasażera na lotnisku.
Zdjęcie zrobione ukradkiem przez pasażera na lotnisku. Facebook/ Christian Naniot
To zdjęcie wywołało falę oburzenia. Zrobił je pasażer, który udostępnił je na wielu portalach społecznościowych. Bo najlepiej jest ocenić od razu.


Przyłapana na lotnisku
Molly Lensing, mama z Illinois została przyłapana na lotnisku jak siedzi na ławce w poczekalni i trzyma w ręku telefon, a jej 2-miesięczna córeczka leży u jej stóp na podłodze na małym kocyku. To zdjęcie jak twierdzi, zostało zrobione bez jej zgody. Fotka trafiła do mediów społecznościowych i wszyscy skrytykowali ostro zachowanie kobiety.
Molly Lensing
TODAY

Mieliśmy to nieszczęście, że utknęliśmy na lotnisku. Loty były opóźnione i na nowo rezerwowane tyle razy, że na lotnisku spędziłam w sumie 20 godzin. Moj córeczka Anastasia była przez wiele godzin trzymana w nosidełku i na rękach. Jednak byłam już tak zmęczona, że postanowiłam odłożyć dziecko na trochę na kocyk, aby i ona i ja mogłyśmy się wyprostować. Chciałam też powiadomić rodzinę co się nami dzieje, żeby się nie martwili.

A jaka jest prawda?
Kiedy Pani Lensing zobaczyła zdjęcie w Internecie i zorientowała się, że jest udostępniane w mediach społecznościowych z dopiskiem "okropny rodzic", postanowiła zabrać głos. Bała się także, że zdjęcie może również wpłynąć na jej karierę zawodową, jako pielęgniarki dziecięcej, która właśnie z takimi maluszkami jak jej córka pracuje na co dzień. Jak twierdzi, bała się, że nie pozwolą jej już pracować.

Albert Einstein a dit : "Je crains le jour où la technologie prendra le pas sur notre humanité. .. Le monde sera alors peuplé par une génération d'idiots "

Opublikowany przez Christian Naniot na 28 sierpnia 2017
Opinia ludzi może ranić
Są ludzie, którzy uznają, że na takie zachowanie widoczne na zdjęciu nie ma wytłumaczenia i nie powinno się kłaść niemowlęcia nawet na czystym kocyku na brudnej podłodze na lotnisku. Są też i tacy, którzy uznają, że faktycznie w ciągu 20 godzin może warto zrobić przerwę i położyć dziecko, dając sobie i jemu przestrzeń. To trudne być tyle sam na sam z tak małym dzieckiem.
Być może warto zastanowić się, zanim ocenimy zdjęcie, czy na pewno nikogo nie skrzywdzimy .

Źródło: [url=http://www.essentialbaby.com.au/baby/life-with-a-baby/mum-judged-for-viral-photo-speaks-out-20170929-gyrg9l]Essential baby
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...