Niemowlę w lodówce? Dwie nastolatki uznały, że to bardzo śmieszny żart...

Prawo autorskie: aykuli / 123RF Zdjęcie Seryjne
Dwie nastoletnie opiekunki zostały zatrzymane przez policję po tym, jak wsadziły małe dziecko do lodówki, a wszystkim "pochwaliły się" na Snapchacie.

Matka dziecka poprosiła swoją siostrzenicę i jej koleżankę, by zaopiekowały się jej 8-miesięczną córeczką. Kobieta chciała wziąć prysznic i nie było jej ok. 30 minut. Do zdarzenia doszło w niewielkiej miejscowości Danvers w stanie Massachusetts.

Chwila nieuwagi
Zamiast zapewnić dziecku bezpieczeństwo, dziewczęta wpadły na pomysł, by płaczącą dziewczynkę włożyć do lodówki. Swój żart nagrały, a film umieściły w sieci. Na nagraniu słychać ich śmiech, widać, że dziecko jej zamknięte w lodówce. Nie wiadomo, ile czasu tam spędziło.

Matka utrzymuje, że o zajściu dowiedziała się dopiero od policji, która została poinformowana o sprawie przez osobę, która w sieci trafiła na film. Kobieta w rozmowie z CNN przyznała, że jest w szoku, ale wierzy, że dziewczęta już zrozumiały swój błąd, wyciągną z tego lekcję i nie zrobią czegoś podobnego.

Nastolatki stanęły przed sądem dla nieletnich w Salem i usłyszały zarzut narażenia życia dziecka, napaść i rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Zwolniono je do domów. Dziecku na szczęście nic się nie stało.Źródło: fox25boston.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE