Niewiarygodnie zadaniowe - takie jesteśmy. To zdjęcie jest dowodem

Za chwilę karmienie będzie nieco trudniejsze.
Za chwilę karmienie będzie nieco trudniejsze. Fot. Screen z Facebooka
"Czy potrzeba więcej dowodów na to, jak niezwykle silne i niewiarygodnie wielozadaniowe potrafią być kobiety?" – pyta dziennikarka huffingtonpost.com.

Zdjęcie z porodu, w trakcie którego kobieta karmi piersią swoją starszą córeczkę, zrobiła pod koniec listopada fotograf Maegan Dougherty z New Jersey.

Kate Neal pojechała do szpitala najpierw tylko z mężem i zaprzyjaźnioną fotograf. Poród bardzo wolno postępował, dlatego Kate wraz z mężem zdeydowali, że zadzwonią do rodziców, pod których opieką była starsza córka, żeby przywieźli ją choćby na chwilkę. – Byłam tak daleko od niej już przez jakiś czas, że zaczęłam za nią tęsknić – mówiła Neal. – Ona ma dwa latka, a ja nadal karmię ją piersią, ale jedynie dwa razy dziennie – dodała.

Neal nie miała znieczulenia, ale jeszcze tuż przed najbardziej aktywną częścią porodu czuła się konfortowo i nie sprawiało jej żadnego problemu karmienie 2-letniej Rowan. – To takie naturalne, normalne i prawdziwe – w Huffington Post opowiadała fotografka Maegan Dougherty. – Prostota i piękno w tym samym czasie – podsumowała.


Wkrótce po tym, jak mama nakarmiła córkę, zaczął się aktywny etap porodu. Dwie godziny później na świat przyszła siostrzyczka Rowan, malutka Sloane.

Źródło: huffingtonpost.com

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE