Filip Chajzer: "Cholerny dzień dziecka. Bardzo długo myślałem co z nim zrobić". Pomożecie?

Fot. Screen z Facebooka
Fot. Screen z Facebooka
"A więc jest. Cholerny dzień dziecka. Bardzo długo myślałem co z nim zrobić, żeby nie oszaleć. I już wiem." Te słowa napisał Filip Chajzer publikując dziś post na Facebooku. Notka ta jest szczególna, stworzona specjalnie dla dzieci - prosto z obolałego serca taty kapitana.

Filip Chajzer zorganizował z okazji Dnia Dziecka wyjątkowy konkurs i zaprasza nas wszystkich do udziału w nim.

Wystarczy wpłacić datek na hospicjum dziecięce PROMYCZEK pisząc w tytule przelewu "Darowizna na hospicjum, płynę z Filipem". Wygrywa te, kto w dniu dzisiejszym wpłaci największą kwotę. Uwaga, szczęśliwy wygrany nie będzie tylko jeden, ale będzie ich aż sześciu! Dlaczego?
Ponieważ wygrana to rejs po Narwii wspaniałym okrętem Filipa Chajzera, na którego pokładzie, oprócz wyjątkowego taty kapitana i pani kapitan ze zdjęcia, może zmieścić się jeszcze aż 6 osób!

Kapitan statku zapewnia niezapomniane wrażenia: "Stawiam na stół najlepszy alkohol jaki mam w barku i najlepszą kolację jaką umiem zrobić. Dokładam też talent wokalny w postaci rzeszowskich przyśpiewek i warszawskich szlagierów. Tu akurat mistrzem jest tata, na życzenie też jest w cenie:)"


W jednym z komentarzy pod swoim postem Filip Chajzer umieścił screen wiadomości otrzymanej od jednej z chętnych żeglarek. Napisał przy nim "Dla takich wiadomości warto to robić".
Tata kapitan napisał również: "Żebyś miał/miała przelać 15 zł to i tak zrobisz coś pięknego."

Jeśli jesteś chętna do udział w akcji wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w poście Filipa Chajzera na Facebooku.

Oby hojnych "majtków" chętnych do udziału w wyprawie było jak najwięcej. Ahoj!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE