Kobieta robiła zakupy, a jej dziecko zostało uprowadzone przez wielką maskotkę! To nagranie musisz zobaczyć

Fot. Screen z Facebooka / [url=https://www.facebook.com/piotripawelstronaoficjalna/?fref=ts]Piotr i Paweł[/url]
Fot. Screen z Facebooka / Piotr i Paweł
Wyobraź sobie, że robisz zakupy w supermarkecie, a Twoje zniecierpliwione dziecko usilnie ci w tym przeszkadza, szarpie cię za nogawkę, ciągnie za rękę, szturcha... W pewnym momencie przestajesz zwracać na nie uwagę, a za moment, kiedy się rozglądasz, okazuje się, że nigdzie go nie widać. Ogarnia cię strach, zaczynasz nerwowo rozglądać się i nawoływać. Zobacz, co spotkało rodziców, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji:
Tym razem, na szczęście, sytuacja nie była groźna. Wprawdzie dzieci zostały „uprowadzone”, jednak zrobiły to sympatyczne stwory, które bardzo szybko pomogły ich mamom je odnaleźć.
Twórcy najnowszej reklamy jednego ze znanych supermarketów postawili kobiety w nietypowej sytuacji- musiały one zawalczyć o uwagę swoich dzieci. Robiły to w bardzo oryginalny sposób- walcząc na kije, śpiewając i tańcząc…

Każda mama w sercu wie, że najważniejszym prezentem dla Dziecka jest czas i zainteresowanie ze strony Rodziców.

Takie przesłanie niesie za sobą reklama, która powstała z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Trudno się nią nie zgodzić! Może zamiast kupna kolejnej zabawki, warto poświęcić swojemu maluchowi trochę więcej uwagi?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE