Borys Szyc po raz kolejny zostanie ojcem. Pokazał zdjęcie "z nadbagażem"

Chłopiec czy dziewczynka?
Chłopiec czy dziewczynka? Instagram.com
Dwa dni temu Polska oszalała na wieść o drugiej ciąży Ani Lewandowskiej. Wygląda na to, że potomek Lewandowskich, który na świat przyjdzie w kwietniu, będzie miał w show-biznesie swojego rówieśnika. Radosną wiadomość o ciąży swojej partnerki przekazał właśnie fanom Borys Szyc!


Aktor zostanie ojcem po raz drugi, jego córka Sonia – owoc związku z Anną Bareją – ma już 15 lat. Ostatnio Borys chwalił się nią przy okazji zakończenia roku szkolnego.Od 6 lat aktor jest w związku z 38-letnią Justyną Nagłowską. W Nowy Rok para ogłosiła swoje zaręczyny, teraz do oficjalnej wiadomości podała, że spodziewa się dziecka. Na swoim InstaStory aktor załączył grafikę, nawiązującą do sposobu obwieszczenia światu o ciąży, który już drugi raz wykorzystał Robert Lewandowski.
– Chyba muszę jakiś numer z kurtyną... albo czaszką... – napisał. Zaniechał jednak tego pomysłu i wstawił na Instagrama plażowe zdjęcie z narzeczoną, na którym widać już wyraźnie zaokrąglony brzuszek.– Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block! Kochany nadbagaż! – napisał. Radosna wiadomość oznacza, że w ich patchworkowej rodzinie będzie już czwarte dziecko – Nagłowska jest mamą dwóch córek.

Parze pogratulowali już Aleksandra Kwaśniewska, Karolina Korwin-Piotrowska, Ola Żebrowska, Marta Dyks, Maciej Musiał czy Mela Koteluk. Dołączamy się i my!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić