"To dowód, że nikt nie urodził się rasistą". Film z 2-latkami podbił świat

Film z 2-latkami podbił sieć
Film z 2-latkami podbił sieć Zrzut z ekranu/Facebook
Szczera radość – któż z nas nieraz nie zazdrości najmłodszym tego, w jaki sposób przeżywają pozytywne emocje? Serca internautów od kilka dni podbija filmik, pokazujący kwintesencję tej niewinnej, dziecięcej "słodkości" i radości ze spotkania z przyjacielem.


Bohaterami viralowego filmu jest dwóch chłopców. Maxwell i Finnegan mają po 2 lata i są nierozłączni – jak mówią ich rodzice. Rodziny mieszkają w tej samej okolicy, więc o przypadkowe spotkanie nie trudno...

– Ruszyli ku sobie, a ja wyciągnąłem telefon tak szybko, jak to możliwe i zacząłem nagrywać. Są po prostu totalnie słodcy razem – powiedział CNN Michael Cisneros, ojciec jednego z chłopców.Chłopcy spotkali się całkiem przypadkowo na ulicy Nowego Jorku. Zaczęli biec w swoim kierunku z rozłożonymi rękoma, by ostatecznie wpaść sobie w objęcia. Niby nie ma w tym nagraniu nic specjalnie odkrywczego, jednak internauci je pokochali.

Ojciec, który podzielił się nim w sieci, napisał, że w obecnym świecie, przesiąkniętym nienawiścią, rasizmem i dramatycznymi informacjami, spotkanie maluchów jest dla niego po prostu pięknym, szczerym momentem. Wiele osób komentujących film poparło jego opinię, podkreślając, że to dowód, że nikt nie rodzi się rasistą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...