Krupa zdecydowała się na imię dla dziecka? Chłopiec otrzyma imię gwiazdy filmowej

Joanna Krupa już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko
Joanna Krupa już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko Zrzut z ekranu/Instagram.com
Kilka tygodni temu modelka Joanna Krupa potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Tym sposobem dołączyła do grona celebrytek, które mamami już są lub zaraz będą, i coraz chętniej dzieli się zdjęciami i informacjami ciążowymi.


Joannę Krupę kojarzy każdy – jeżeli nie z samego programu "Top Model" to, chociażby z jej charakterystycznego polsko-angielskiego sposobu mówienia. Celebrytka, która spędziła kilka lat za granicą, najpewniej zdecyduje się również na zagraniczne imię dla swojego potomka.

Co ważne – Krupa do porodu nie chce znać płci dziecka, dlatego przygotowała imiona zarówno żeńskie, jak i męskie – taką informację przekazał znajomy gwiazdy w rozmowie z "Fleszem". – Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace – sprecyzował.Sama modelka nie potwierdziła tych informacji, jednak chętnie dzieli się zdjęciami w mediach społecznościowych. To z odkrytym brzuchem ciążowym zachwyciło fanów, którzy zachwycają się jego cudownością.

Dziecko przyjdzie na świat jesienią tego roku, najprawdopodobniej w październiku lub na początku listopada. Będzie zodiakalną Wagą lub Skorpionem.
Źródło: party.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE