Siwiec naraża zdrowie córki? Jedno zdjęcie z wakacji wystarczyło, by zaczęła się afera

Obserwatorki zarzuciły Natalii Siwiec, że naraża córkę na oparzenia słoneczne
Obserwatorki zarzuciły Natalii Siwiec, że naraża córkę na oparzenia słoneczne Zrzut z ekranu/Instagram
Natalia Siwiec ponownie znalazła się w ogniu krytyki, po tym, jak podzieliła się zdjęciami z Seszeli. Tym razem uwagę obserwujących przyciągnęła zaczerwieniona skóra jej prawie dwuletniej córki, Mii.


Nikt nie ma wątpliwości, że Mia jest zadbaną i kochaną dziewczynką. Jej rodzice regularnie relacjonują, co się dzieje w ich życiu rodzinnym, pokazują zdjęcia i filmy z zagranicznych wycieczek.Jedno ze zdjęć z rajskich Seszelów spowodowało jednak, że wiele osób skrytykowało modelkę. Poszło o zaczerwienioną skórę Mii, Siwiec oskarżono, że naraża dziecko na oparzenia i niewystarczająco dobrze zabezpieczyła małe ciałko przed promieniami słonecznymi. Na innych zdjęciach i w komentarzach pojawiają się informacje, że modelka smarowała dziewczynkę.Gdy jednak redakcja serwisu plotkarskiego "Plotek" zapytała o to Natalię Siwiec, ta odpowiedziała: "Przez Instagram się bardzo fajnie i łatwo ocenia. Oczywiście, była opalona, ale nie "spalona". To są dwie różne rzeczy, kiedy dziecko ma spaloną skórę, którą trzeba ratować, a dziecko, które się opaliło na czerwono. A ja lubię, jak ona jest opalona. Po prostu. Więc też nie robię wszystkiego, żeby ona wróciła z Seszeli biała. Nie chronię jej aż tak bardzo. Mia żyje i nie potrzebowałyśmy nawet Pantenolu, by łagodzić obrażenia".
Nie popieramy oceniania innych i hejtowania w mediach społecznościowych, chcemy jednak przypomnieć, że eksperci coraz częściej podkreślają, że opalanie niestety nie jest zdrowe dla naszej skóry. Nawet jeżeli nie jest "spalaniem". Dzieci nie powinny opalać się w ogóle. Badania potwierdzają, że nierozsądny kontakt z promieniami słonecznymi w dzieciństwie zwiększa ryzyko zachorowania na czerniaka.
Źródło: Plotek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć