Na tak odważne zdjęcie w połogu wiele matek by się nie zgodziło. Amy Schumer jest "gangsta"

Amy Schumer właśnie została matką
Amy Schumer właśnie została matką Instagram.com
37-letnia Amy Schumer urodziła synka 2 tygodnie temu, a już stała się idolką innych mam. Rodzicielstwo nie odebrało bowiem stand-uperce poczucia humoru, dystansu do siebie i ciętego języka. Amy, jako jedna z niewielu, nie udaje, że w połogu wszystko jest perfekcyjne.


Najnowsze zdjęcie, które gwiazda wstawiła na swój Instagram, zrobiło wśród jej obserwujących furorę. Amy pozuje na nim z ... laktatorami. I grobową miną. Internauci zgodnie twierdzą, że zdjęcie jest genialne, a artystka powinna podpisać je ironicznie hasztagiem "outfit of the day". Jedna z internautek stwierdziła nawet, że Amy wygląda... ganstersko.

Niestety – jak zawsze pod tego typu postami, pojawiły się również opinie, jakoby "nikogo nie obchodziło, że Amy karmi piersią".

Dla nas sprawa jest jasna – Amy dołożyła swój kamyczek do normalizacji karmienia. Zainspirowała się prawdopodobnie grudniową sesją zdjęciową Rachel McAdams, która pół roku po porodzie pozowała dla magazynu "Girls. Girls. Girls. Magazine" w kreacji Versace i z laktatorem przy piersiach. Aktorka mówiła wówczas otwarcie, że chce przyczynić się do destygmatyzacji kobiet publicznie karmiących dzieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...