Rewolucja w rodzinie królewskiej? W łamaniu protokołu Meghan idzie na rekord

Meghan Markle znowu sprzeciwi się protokołowi królewskiemu?
Meghan Markle znowu sprzeciwi się protokołowi królewskiemu? Instagram.com
Dzieci znanych osób wzbudzają zainteresowanie. Tym większe, im bardziej charakternych ma rodziców. W tej kwestii na prowadzenie wysuwa się Archie i jego mama Meghan Markle.


6 maja ogłoszono cudowną nowinę – 37-letnia Meghan Markle urodziła synka. Na świat przyszedł siódmy w kolejce do tronu członek brytyjskiej rodziny królewskiej, a oczy tysięcy ludzi skierowały się nie tylko na niego, ale również jego rodziców.

Skomentowano już chyba wszystko, co do tej pory można było skomentować. Jak wyglądała Meghan po porodzie, jaką miała sukienkę i dlaczego taką?! Trzeba jednak podkreślić, że o kobiecie mówiło się od pierwszego momentu dołączenia do rodziny królewskiej – bo zdarzało się jej łamać protokół królewski, a media donosiły przy okazji, że niezbyt dogaduje się z bratem męża i jego żoną Kate.

Królewska ekspertka Angela Mollard twierdzi, że to dopiero początek buntu Meghan. Kobieta już wcześniej podkreślała, że księżna Sussex jest bardziej skłonna do przekraczania granic niż żona księcia Williama.Podczas rozmowy w New Idea, Mollard zasugerowała, że Meghan może chcieć kontynuować swoją misję modernizacji monarchii. Dziennikarz od razu zaznaczył, że pojawia się wiele spekulacji na temat karmienia piersią. – Niektórzy mówią, że Meghan chce być pierwszą matką, która karmi piersią publicznie, aby obalić przekonanie, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami.


Mollard wierzy, że to właśnie Meghan będzie tą, która przesunie granicę tego, co jest pokazywane, a tego, co ukrywane i pozowane. Twierdzi, że widać to już po pierwszym kontakcie z mediami po urodzeniu dziecka i tym, że rodzice Archiego o wiele chętniej niż Kate pokazują potomka.

Ekspertka sugeruje, że Meghan chce stać się "najbardziej wpływową matką na świecie". – Czy to zrobi? Myślę, że to interesująca propozycja. Na pewno wprowadza i będzie wprowadzać dalej zwyczaje amerykańskie, postępowe. Ale czy to źle?
Źródło: ibtimes.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE