"Kobieta wielozadaniowa niczego się nie boi". To zdjęcie pokochały mamy na całym świecie

Wielodzietność – czy jest się czego bać?
Wielodzietność – czy jest się czego bać? 123rf.com
Pracują, gotują, sprzątają, uczą, trenują, organizują, dbają o siebie, o dom, dzieci i męża. Starają się wszystko spiąć i sprawić, aby dom był bezpieczną przestrzenią. Czy to jest wykonalne, czy można być "5 w 1"? Jak pogodzić rolę żony, matki i pracownika? Jak być jednocześnie dobrą mamą i partnerką? Zdjęcie 31-letniej Jazmyne Futrell z Kalifornii pokazuje, że wszystko jest możliwe.


Zrozumie to każda matka
Kobieta na swoim fanpage'u podzieliła się zdjęciem przedstawiającym jej codzienne życie z czwórką dzieci. Karmi piersią niemowlę, gotuje obiad i pomaga w odrabianiu lekcji starszemu dziecku. Wszystko to robi w tym samym czasie. Kątem oka zerka jeszcze na pozostałą dwójkę.

Wydaje się niemożliwe do wykonania, ale ona nie narzeka, to dla niej codzienność.Wielozadaniowość to specjalność kobiet. "Z czwórką dzieci jestem zbyt zmęczona, żeby myśleć o nocnym życiu i zbyt zajęta, żeby położyć się spać o przyzwoitej porze" – napisała Jazmyne.

Pod zdjęciem wiele kobiet postanowiło podzielić się swoimi historiami. Jedna przyznaje, że cierpiała na depresję poporodową. Oglądanie idealnych obrazków macierzyństwa jeszcze bardziej ją przytłaczało. – Dziękuje Jazmyne, że pokazałaś, jak naprawdę wygląda opieka nad dziećmi. Prawdziwe macierzyństwo bez lukru – napisała jedna z kobiet.


Trudy macierzyństwa – jak sobie z nimi poradzić?
Kobiety, które budują wielodzietne rodziny, opisały, jak sobie radzą, co czują, dodawały też zdjęcia swoich dzieci w codziennych zadaniach. – Oto 7 moich pobożnych dzieci. To zdecydowanie trudne, ale uwielbiam je – cały ten "kontrolowany" chaos.

– Moje życie w pigułce, do tej pory mam tylko 3 dzieci! Ja i oni prawdziwi superbohaterowie wszechświata. Internauci jednogłośnie okrzyknęli 31-latkę prawdziwą wojowniczką. Codziennie walczy z codziennością i wychodzi z tego pojedynku zwycięsko. A na dodatek z uśmiechem na ustach, co widać na wielu innych zdjęciach, które zamieszcza na swoim profilu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE