Myślała, że urodzi bliźniaki. Gdy lekarz zrobiił USG, był w szoku

Myślała, że urodzi bliźnięta. Tego się nie spodziewała.
Myślała, że urodzi bliźnięta. Tego się nie spodziewała. Prawo autorskie: pansiriphoto / 123RF Zdjęcie Seryjne
Lekarze przyznali, że nigdy w swojej karierze nie widzieli czegoś takiego.


Brazylijka Maira Trevisan pobiła rekord – personel szpitala, w którym rodziła, przyznał wprost, że jej córeczka jest największym noworodkiem, jakiego do tej pory widzieli!

Gabrielly Trevisan Ferreira przyszła na świat 19 września w szpitalu Cascavel University Hospital. W chwili narodzin ważyła 5600 g. Chociaż nie jest największym noworodkiem w historii, pobiła rekord szpitala, w którym się urodziła! Jej rozmiar był zaskoczeniem nie tylko dla lekarzy, ale i dla rodziców dziewczynki.
Maira Trevisan
mama dużego noworodka

Gdy pierwszy raz wzięłam ją w ramiona, byłam zaskoczona i czułam lekki dyskomfort. Nie sądziłam, że będzie tak ciężka i taka duża! Teraz już się do niej przyzwyczajam.

¡Impresionante! Mujer da a luz el bebé más grande jamás visto por médico Brasil-- Maira Trevisan, de 36 años, quedó...

Opublikowany przez Noticias de La Ceiba na 5 października 2017
Gdy 36-letnia Maira po raz czwarty zaszła w ciążę, zauważyła, że przybiera na wadze szybciej, niż przy poprzednich ciążach. Jej brzuch rósł tak szybko, że uznała, że z pewnością urodzi bliźniaki. Zaledwie dwie godziny przed planowanym cesarskim cięciem, lekarz raz jeszcze wykonał badanie USG. Nie mógł uwierzyć w to, co widzi – nigdy wcześniej w swojej długoletniej karierze nie widział tak dużego dziecka. Już wtedy przypuszczał, że dziewczynka pobije szpitalny rekord.
Maira Trevisan
mama dużego noworodka

Pielęgniarki nie przestawały robić jej zdjęć. Była naszą małą celebrytką – w szpitalu nigdy nie widzieli tak dużego noworodka.

Ile ważyły wasze dzieci po narodzinach?
Źródło: telegraph.co.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...