7 ilustracji pokazuje, jak naprawdę wygląda życie matek. Udostępniają je kobiety na całym świecie

Karmienie piersią – jak wygląda to w życiu?
Karmienie piersią – jak wygląda to w życiu? Marie-Josée Archambault/Facebook
Przyssane do piersi daje się od niej odciągnąć? Znacie to? Oto prawdziwe życie matek karmiących. Kobiety pokochały zabawne zdjęcia artystki.

Karmienie piersią
Marie-Josée Archambault pokazała, jak wygląda życie matek karmiących. Siedem zabawnych ilustracji, które doskonale pokazuje zależność dziecka i matki podczas karmienia. Dziecko wiszące przy piersi w kuchni, łazience, samochodzie i sypialni – tak wygląda rzeczywistość setek matek na świecie. Kobiety podczas karmienia miewają różne uczucia – symbiozy, miłości, ale i złości na to, co dzieje się z ich ciałem. "Po karmieniu mam suty do kolan" – żalą się niektóre internautki.

Z życia wzięte
Życie kobiet po urodzeniu dziecka zmienia się radykalnie. Kolki, pieluchy, karmienie – przypomina to niejednokrotnie szaleństwo. Karmienie piersią to ważny okres w życiu wielu kobiet. Z dokładnością, co do miesiąca potrafią podać, jak długo karmiły. Artystka pokazała z przymrużeniem oka trudy matczynej rzeczywistości, a efekt jej pracy zyskał ogromną popularności. Te ilustracje pozwalają nabrać dystansu i przede wszystkim są inspirowane życiem – to chyba tajemnica ich sukcesu.Post w ciągu kilku dni uzyskał 10 500 udostępnień. Tymi ilustracjami dzielą się kobiety na całym świecie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE