7 ilustracji pokazuje, jak naprawdę wygląda życie matek. Udostępniają je kobiety na całym świecie

Karmienie piersią – jak wygląda to w życiu?
Karmienie piersią – jak wygląda to w życiu? Marie-Josée Archambault/Facebook
Przyssane do piersi daje się od niej odciągnąć? Znacie to? Oto prawdziwe życie matek karmiących. Kobiety pokochały zabawne zdjęcia artystki.


Karmienie piersią
Marie-Josée Archambault pokazała, jak wygląda życie matek karmiących. Siedem zabawnych ilustracji, które doskonale pokazuje zależność dziecka i matki podczas karmienia. Dziecko wiszące przy piersi w kuchni, łazience, samochodzie i sypialni – tak wygląda rzeczywistość setek matek na świecie. Kobiety podczas karmienia miewają różne uczucia – symbiozy, miłości, ale i złości na to, co dzieje się z ich ciałem. "Po karmieniu mam suty do kolan" – żalą się niektóre internautki.

Z życia wzięte
Życie kobiet po urodzeniu dziecka zmienia się radykalnie. Kolki, pieluchy, karmienie – przypomina to niejednokrotnie szaleństwo. Karmienie piersią to ważny okres w życiu wielu kobiet. Z dokładnością, co do miesiąca potrafią podać, jak długo karmiły. Artystka pokazała z przymrużeniem oka trudy matczynej rzeczywistości, a efekt jej pracy zyskał ogromną popularności. Te ilustracje pozwalają nabrać dystansu i przede wszystkim są inspirowane życiem – to chyba tajemnica ich sukcesu.Post w ciągu kilku dni uzyskał 10 500 udostępnień. Tymi ilustracjami dzielą się kobiety na całym świecie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE