To zdjęcie skradło serca tysięcy. Mężczyźni powinni brać z niego przykład

Ojciec przy porodzie.
Ojciec przy porodzie. 123rf
Victor Calmon zasłynął w sieci tym jednym zdjęciem. "W takim momencie wszystko staje się jasne" - dodał w opisie. Zdradził też, że ten gest był całkowicie spontaniczny. Czego chcieć więcej od partnera w tak ważnym momencie? Poznajcie wzruszającą historię.


Zdjęcie, które skrada serce
33-letni Victor Calmon, świeżo upieczony ojciec Ivana zamieścił tę fotografię na swoim instagramowym profilu. Zastąpiła tysiąc słów.
Oto cały podpis, jaki Victor umieścił pod zdjęciem: "W takim momencie wszystko staje się jasne, trzęsą ci się ręce i odkrywasz, po co tak naprawdę żyjesz na tym świecie. Bogu mówię: „Dziękuję”, żonie: „Kocham Cię”, a mojemu synkowi: „Witaj!”.

Miał obawy, ale odsunął je od siebie
Wcześniej, jak każdy oczekujący dziecka rodzic, czuł lęk przed nową, odpowiedzialną rolą. Co jemu pomogło? - Wydawało mi się, że ta sytuacja mnie przerasta, wiesz? Wszystko było nowe i ogarnął mnie potworny strach. Od tamtej chwili musiałem troszczyć się jeszcze o kogoś innego, zadbać o los mojego synka. Odsunąłem od siebie ten lęk, padłem na kolana i zacząłem się modlić do Boga. Prosiłem Go, aby pomagał mi wzrastać, być lepszym człowiekiem, dobrym ojcem, dobrym mężem, żebym miał chęć się rozwijać, pracować, aby niczego nam nie brakowało - wyznał w rozmowie.

On i jego żonie Luanie przyznają, że nie mają tak dużo czasu dla siebie, jak wcześniej. - Poza pracą, kiedy tylko mogę, pomagam mojej żonie Luanie kąpać i przewijać Ivana. Kiedy wracam do domu i widzę jego uśmiech, wiem, że jest tego wart - dodaje.

Choć zdjęcie zostało zrobione w lipcu, tuż po narodzinach Ivana, przez specjalizującą się w fotograficznym reportażu porodowym agencję JanaBrasil, zyskało rozgłos dopiero teraz.

Mężczyzna na sali porodowej - warto? Patrząc na to zdjęcie nietrudno powiedzieć, że tak.


Źródło: revistacrescer.globo.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE