"To już patologia". Żona dziennikarza odgryza się hejterom i publikuje film

Zdjęcie opublikowane przez żonę dziennikarza zniesmaczyło internautów. Słusznie?
Zdjęcie opublikowane przez żonę dziennikarza zniesmaczyło internautów. Słusznie? Instagram/pati_soltysik
Pół roku, rok, dwa lata – jak długo karmić dziecko piersią? Żona dziennikarza po raz kolejny "zniesmaczyła" hejterów.


Karmienie piersią 2-latka to "patologia"?
Patrycja Sołtysik, żona dziennikarza Andrzeja Sołtysika, po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym 2-letniego Stanisława piersią. Chwilę po zamieszczeniu zdjęcia w serwisach plotkarskich zaczęły się pojawiać artykuły krytykujące decyzję Patrycji o długim karmieniu.
To kolejny raz, gdy Patrycja opublikowała na Instagramie zdjęcie z karmienia. Gdy pokazała, jak karmi synka podczas przyjęcia z okazji jego drugich urodzin, oburzyła internautów. Tym razem jest podobnie – chociaż wiele mam popiera jej decyzję i uważa, że maluch pijący z piersi mamy to najbardziej uroczy widok na świecie, nie brakuje hejtu i wyrazów niezrozumienia dla długiego karmienia piersią.
Komentarze z Instagrama
Instagram/pati_soltysik

Takie duże dziecko i jeszcze z cycka pije.

Dla mnie to już patologia i nie ma co więcej mówić.

Moją córkę do 4 roku karmiłam, bo tego potrzebowała. A jest to moje 3 dziecko. Każde potrzebowało innego czasu. Rok, dwa i cztery.

Niektórzy piszą "patologia"– dla mnie patologią jest, że mimo takiego dostępu do wiedzy, nie korzysta się z tego i wypisuje farmazony. No ale... powodzenia.

W związku z artykułami w serwisach plotkarskich Patrycja po raz kolejny zabrała głos i opublikowała krótki filmik, na którym karmi synka. – Dno, dno i jeszcze raz dno. Wspinacie się na wyżyny głupoty w tych swoich „artykułach” – napisała przy filmiku.

Karmienie piersią to coś więcej niż zaspokajanie głodu
Decyzja o karmieniu piersią do 6. miesiąca życia dziecka to najlepsze, co matka może zrobić dla dziecka. Gdy w diecie pojawiają się inne pokarmy, mleko matki przestaje być tak wartościowe, jak w pierwszych miesiącach życia dziecka. Nie oznacza to jednak, że należy skończyć karmić, gdy dziecko kończy pół roku. Karmienie piersią to coś więcej niż zaspokajanie głodu, to budowanie bliskości z dzieckiem. Matki same powinny decydować, kiedy chcą przestać karmić i nikt nie powinien komentować ich decyzji, a tym bardziej nazywać jej „patologią”.

Oburza was widok matki karmiącej piersią 2-latka czy to dla was zupełnie naturalne?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Genialny patent na sen dla mam. Tego mogą nam pozazdrościć nasze babcie!