Nie chcesz stać w długich sklepowych kolejkach? Zrób zakupy przez internet i pomóż potrzebującym. To bardzo proste!

Nie masz czasu ani ochoty chodzić po sklepach w poszukiwaniu gwiazdkowych prezentów? Na myśl o przedświątecznej gorączce dostajesz zawrotów głowy? Spokojnie, już nie musisz stać w długich kolejkach, aby kupić wymarzony prezent bliskiej osobie. Zakupy możesz zrobić przez internet, przy okazji wspierając organizacje społeczne, fundacje, czy lokalne inicjatywy. Jak? To bardzo proste!

Dzięki serwisowi Fanimani.pl każdy kupujący prezenty przez internet, może stać się podwójnym Świętym Mikołajem - obdarowujemy rodzinę i przyjaciół, a przy okazji wspieramy wybrany cel charytatywny. Portal współpracuje z ponad 750 sklepami internetowymi m.in. Empik, Smyk, Matras, Agito, Douglas, W.Kruk, Groupon, Media Expert itd. , a także z 1739 organizacjami społecznymi.
Jak pomóc?
Wystarczy wejść na stronę FaniMani.pl, następnie zarejestrować się, wybrać sklep, w którym chcemy dokonać zakupu, a następnie wskazać cel, który chcemy wesprzeć. Od każdej transakcji, wskazana przez użytkownika organizacja otrzymuje darowiznę w wysokości kilku procent wartości zakupów.

Co ważne, konsumenci nie wydają ani złotówki więcej. Pieniądze, które trafią do poszczególnych organizacji, pochodzą z budżetów marketingowych sklepów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE