Krupa wreszcie zdradziła płeć dziecka! Jej pomysł na imię nie spodobał się mężowi

Joanna i Douglas są małżeństwem od sierpnia 2018 roku
Joanna i Douglas są małżeństwem od sierpnia 2018 roku Instagram.com
Termin porodu Joanny Krupy zbliża się wielkimi krokami. Dopiero teraz, dwa miesiące przed rozwiązaniem, zdradziła płeć swojego pierwszego dziecka. – Mój mąż popłakał się ze szczęścia i wzruszenia – przyznała w rozmowie z "Vivą".


Jurorka "Top Model" podzieliła się radosną nowiną o ciąży 26 maja. Zrobiła to – jak na celebrytkę przystało – z hukiem, bo nie na jakichś tam Instagramach, lecz w studiu "Dzień Dobry TVN".

Od tej pory bez ustanku dzieli się ze swoimi fanami szczegółami swojej ciąży, – pokazywała m.in. film z USG i publicznie rozprawiała o preferowanych męskich i damskich imionach. Zdecydowanie postawiła w nich na oryginalność.

Teraz wreszcie zdradziła płeć. Urodzi dziewczynkę!

"Nie chcę, żeby w szkole się naśmiewali"
Przyznała, że to dla jej rodziny fantastyczna informacja, bo jej mąż "zawsze marzył o córce". Nie zawsze jednak marzył o imieniu Grace Kelly, które zaproponowała mu celebrytka. Wciąż trwają dyskusje, choć Krupa myślała już, że się w tej kwestii dogadali.

– Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje. To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać. Mała kłótnia na pewno nas czeka, ale myślę, że mąż ostatecznie mi odda decydujący głos. W końcu to ja męczę się dziewięć miesięcy, a nie on – stwierdziła modelka w rozmowie z "Vivą".

Można już powiedzieć oficjalnie, że gratulujemy Joannie i Douglasowi córeczki, ale mamy nadzieję, że męska część tego duetu wyperswaduje żonie imię Grace Kelly. W Polsce to przecież podręcznikowy przykład imienia, z którego "będą się w szkole naśmiewać".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...