Perła MamaDu na licytacji WOŚP. Za ile zostanie kupiona?

Perła Mama:Du to nagroda od tych, dla których ważne jest dobro dzieci
Perła Mama:Du to nagroda od tych, dla których ważne jest dobro dzieci WOŚP
Już 13 stycznia odbędzie się 27. finał WOŚP. Tym razem Orkiestra znów walczy dla najmłodszych – celem jest zakupienie sprzętu do zakładów diagnostyki specjalistycznej: zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej.


Na internetowej aukcji pojawiła się również statuetka szczególnie ważna dla nas – Perła Mama:Du. Nagrodę przyznawaliśmy w 2016 roku w 6 kategoriach, a Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymała od nas aż dwie nagrody – jedną w kategorii Człowiek Roku dla Jurka Owsiaka, drugą w kategorii Fundacja.

To właśnie tę drugą statuetkę WOŚP przekazało na aukcję na Allegro.

– MamaDu znane jest ze swoich działań skierowanych do mam i dzieci. Z ogromną radością przyjęliśmy od nich w 2016 roku przyznane nam Perły MamaDu. Otrzymaliśmy ich kilka, a tę przeznaczamy na licytację. Jest piękna, z pomysłem. Jak złapie choć kilka promyków słońca to rozświetli każde miejsce fantastycznie! – napisano na aukcji.

Jako, że statuetka jest delikatna, jej odbiór może być wyłącznie osobisty. W ciągu 26. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln PLN, może więc z waszą pomocą w tym roku osiągniemy już miliard?

Zapraszamy do licytacji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE