Uwaga na gumowe sandałki marki Next! Ta dziewczynka miała je na nogach tylko przez 30 minut, a wróciła cała we krwi

Fot. Screen z Twittera
Fot. Screen z Twittera
Mamy uważajcie! Gumowe sandałki, tak modne w tym sezonie, mogą być niebezpieczne dla Waszych dzieci.

Dwuletnia Esme Connor miała na sobie żelowe sandałki marki Next dosłownie przez pół godziny. Tyle wystarczyło, by małe stópki dziewczynki zostały całe poranione.
Mała dostała wymarzone, różowe buciki w prezencie urodzinowym. W poniedziałek rano założyła je, by pobiegać w nich po domu - sprawdzić “jak się noszą”. Mama dziewczynki, Lisa Connor, relacjonuje, że dziewczynka bardzo cierpiała. Kobieta nie mogła uwierzyć, że obrażenia jej dziecka były tak duże:
“To nie było tak, że biegała w nich kilka godzin. Ona tylko ganiała wokół domu, aż nagle przybiegła cała we łzach”.

Mała miała zakrwawioną całą stópkę. Paski sandałku poraniły i być może odparzyły jej stopy w wielu miejscach. Krew była wszędzie dookoła jej kostek oraz na podeszwach jej stópek. Oczywiście zdarzają się nowe buty, które obcierają, ale to co teraz się wydarzyło jest niedorzeczne” - opowiada mama Esme.

Rodzice Esme nie mogą uwierzyć, że markowe buciki stworzone specjalnie dla dzieci, okazały się tak szkodliwe. Mama dziewczynki przyznaje, że trudno im było uspokoić obolałą dziewczynkę, która bardzo się przestraszyła:“Było tak dużo krwi i mała nie mogła przestać płakać. Jej tata musiał spędzić godzinę na uspakajaniu jej. To naprawdę zepsuło cały urodzinowy weekend.”
Mama Esme opublikowała zdjęcia poranionych stópek jej córeczki, aby ostrzec innych rodziców, by nie kupowali niebezpiecznych sandałków dla swoich dzieci.

Rzecznik marki Next udzielił komentarza: “Jest nam niezwykle przykro, że ktoś ucierpiał i traktujemy tę sprawę bardzo poważnie. Chcielibyśmy prosić o zwrot pary obuwia, abyśmy mogli przeprowadzić dokładną kontrolę buta, gdyż jest to pierwsza skarga tego typu, jaką kiedykolwiek otrzymaliśmy”.


Lisa Connor sygnalizuje jednak, że ferelne sandałki wciąż są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej Next. Jedyne co się zmieniło, to producent w opisie dodał informację: “Zabawne żelowe sandałki do krótkiego użytkowania”. Sama nie wiem, jak skomentować tę reakcję marki na tak poważną skargę ich klienta...

Mama Esme jest ogromnie rozczarowana. Przyznaje, że często robi zakupy w sklepach marki Next i ogółem jest zadowolona z ich produktów. Uważa jednak, że żelowe sandałki definitywnie powinny zostać wycofane ze sprzedaży.

Źródło: The Telegraph
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE