Córka Krupy ma dopiero 34 godziny. Celebrytka dzieli się kolejnymi zdjęciami małej Ashy

Oto jedno z pierwszych zdjęć córki Joanny. Na tym jeszcze nie widać jej twarzy
Oto jedno z pierwszych zdjęć córki Joanny. Na tym jeszcze nie widać jej twarzy Instagram.com
Mała Asha-Leigh Presley Nunes urodziła się 2 listopada o 5.50 pm, czyli – według czasu polskiego – tuż przed północą. Rodzice dziewczynki, Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes, wiedzą doskonale jak pożądane przez fanów są zdjęcia małej... i wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom.


Asha-Leigh
Pierwszym zdjęciem z córeczką w ramionach świeżo upieczona mama podzieliła się 17 godzin po porodzie. Napisała wówczas, że po przeżyciu porodu zrozumiała, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami i zebrała setki gratulacji. Cztery godziny później celebrytka pokazała buzię dziewczynki – już umytą i spokojną. Jej urodę docenili Robert Biedroń, mama Marcina Tyszki, Joanna Opozda, Magda Steczkowska, Kasia Moś, Kinga Rusin, Sara Boruc, Viola Piekut, Kasia Dziurska, Ada Fijał, Marta Wojtal czy Rafał Maślak.

Mała Asha została nawet okrzyknięta "baby model". Choć można przypuszczać, że młoda mama jest jeszcze w szpitalu, to najwyraźniej ma w sobie sporo energii – nie dalej jak godzinę temu wstawiła na Instagram kolejne zdjęcie, tym razem taty z córeczką. Cóż, chcielibyśmy porównać popularność małej Ashy do zainteresowania Klarą Lewandowską, ale to porównanie pod jednym względem byłoby nietrafione – mimo że córka najsłynniejszych polskich sportowców ma już 2 i pół roku, nigdy jeszcze nie widzieliśmy jej twarzy w pełnej krasie. Twarz córki modelki i Douglasa została zaprezentowana niemal natychmiast po narodzinach.

Krążą plotki, że Joanna Krupa długo odpoczywać po porodzie nie zamierza i już 25 listopada chce zjawić się w Polsce na finale "Top Model". Mamy jednak nadzieję, że da sobie odrobinę więcej czasu na regenerację...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić