Rozwijanie pasji, troska o przyrodę i własna droga. Taki przekaz do dzieci kieruje ta marka

W swojej nowej kolekcji Endo zachęca dzieci do odważnego poszukiwania pasji, jak również oswaja ich ze światem przyrody. Tradycyjnie, pomaga też wypuścić naszym maluchom wodze wyobraźni, oswoić strachy i przenieść się do świata marzeń
W swojej nowej kolekcji Endo zachęca dzieci do odważnego poszukiwania pasji, jak również oswaja ich ze światem przyrody. Tradycyjnie, pomaga też wypuścić naszym maluchom wodze wyobraźni, oswoić strachy i przenieść się do świata marzeń Mat. prasowy
Za nami upalne lato, przed nami typowo jesienna aura. Pogoda na najbliższe miesiące z pewnością skłoni rodziców do wyciągnięcia z szaf dzieci cieplejszych ubrań. Chyba że brakuje w niej rzeczy na chłodniejsze pory roku. A może mają już one swoje lata i wręcz dopominają się o wymianę? Jeśli tak, to ten problem pomoże rozwiązać najnowsza kolekcja Endo.


Jak co roku kolekcja została stworzona przez cenionych projektantów i artystów-ilustratorów Endo, którzy bawią się konwencją, przedstawiając ważne tematy w lekki i nietuzinkowy sposób. Tym razem jesienno-zimowa kolekcja marki Endo zachęca dzieci do odważnego poszukiwania pasji, poznawania świata przyrody, oswajania strachu i rozwijania wyobraźni. Tradycyjnie, przeznaczone dla dzieci kreacje wyróżniają się wymyślonymi w języku polskim kreatywnymi hasłami, które stały się już znakiem rozpoznawczym producenta ubrań dziecięcych.
– W nowej kolekcji zachęcamy dzieci do odważnego i twórczego odkrywania świata, poszukiwania pasji i własnej, indywidualnej ścieżki, jak również uwrażliwiamy je na piękno oraz dobro przyrody i zwierząt, stąd takie hasła, jak np. "Miej odwagę zmieniać świat jak ja" lub "Posadź ziarnko, a wyrośnie drzewo" – mówi Aneta Kołaszewska, dyrektorka artystyczna Endo.

Chłopięce marzenia, pasje i misie
Wygodne T-shirty, bluzy, jeansy, spodnie dresowe i klasyczne koszule w kratę w "szkolnych" kolorach. To znajdziemy w nowej kolekcji chłopięcej spod znaku Endo. Dominującym motywem zestawów dla chłopców są szkoła i sport. Niebanalne dekoracje dzielą zaprojektowane ubrania na linie: "Szkoła na luzie", "Wszystko Gra" oraz "Chłopięce marzenia".
Część kolekcji bazuje zaś na motywach przyrodniczych. Linia "Luz w lesie" podkreśla bogactwo gatunków zamieszkujących nasze lasy, natomiast "Polarny świat" zwraca uwagę na zwierzęta dzielnie znoszące mróz na obszarach polarnego kręgu. Poszanowania dla świata natury uczy tym razem linia "Niedźwiedzie tropy" z niedźwiedziem brunatnym w roli głównej.
W zabawę w strachy na lachy wciąga linia "Potwornych endostworów", która jednocześnie zachęca do zaprzyjaźnienia się z wytworami własnej wyobraźni. Natomiast do sentymentalnej podróży w czasie zaprasza linia "Ciągle nawijam", w której nie ma rzeczy niemożliwych – kaseta, telewizor i aparat fotograficzny mogą bowiem mówić i chodzić.
Dla odważnych artystek i subtelnych marzycielek
Duży wybór bluz, sukienek, legginsów. Tak wygląda dedykowana dziewczynkom jesienno-zimowa kolekcja Endo, która też oswaja je ze szkolną rzeczywistością. Linia "Szkolny szkicownik" proponuje dekoracje wprost z dziewczęcego brudnopisu. W linii ''Złote baletki'' marzenia o zostaniu baleriną oddają bluzeczki i sukienki ze złotymi wykończeniami oraz tiulowe spódniczki.
Do świata zwierząt zapraszają "Kocie portrety" – miłośniczki kotów znajdą w niej wygodne bluzy, legginsy/tregginsy oraz sukienki – oraz "Sekrety zwierząt" z motywami słuchających muzyki i grających w gry zwierząt. Na spacer po lesie zabiera nostalgiczna kolekcja "Kwiat paproci", a eteryczna linia "Dmuchawce, latawce" zdobi kwiatami jasne bluzki ze złotą nitką.
Przyrodę w mroźniej odsłonie, w bladych różach, ecru i grafitach, połączona z delikatnymi, nieco przydymionymi kolorami, prezentuje linia ''Ogród zimowy''. Ze względu na romantyczne formy bluzek, tiulowe spódnice i sukienek pasuje na uroczyste okazje. O zbliżających się długich wieczorach przypominają ''Nocne motyle'' – linia z pięknymi, tajemniczymi ćmami w roli głównej.
Ubrania z nowej kolekcji są dostępne w sklepie internetowym Endo na stronie www.endo.pl.

Artykuł powstał we współpracy z Endo

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić