Nietypowe ogłoszenia rozczuliły przechodniów. 9-letnia Jadzia poszukuje przyjaciela

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Facebook.com
Oczom spieszących na metro mieszkańców warszawskiego Żoliborza ukazało się ostatnio dość nietypowe ogłoszenie. Zostało napisane przez 9-letnią Jadzię, która tęskni za swoim przyjacielem...


Miś koala
Dziewczynka dostała pluszowego misia koalę od przyjaciela rodziców, który na co dzień mieszka w Australii. To była jej druga ulubiona maskotka w życiu, nosiła ją ze sobą do szkoły w tylnej kieszeni plecaka.

W piątek jak zwykle wyszła z nim z domu, przeszła 200 metrów do metra, przejechała 4 przystanki... i zorientowała się, że koali nie ma.
– To ogłoszenie ma dla mojej córki wymiar terapeutyczny, nie sądzimy, żeby miś naprawdę się znalazł. Ale może jednak... – mówi pani Ania, mama Jadzi.

Zagubiony pluszak
Mamy nadzieję, że sprawa będzie miała szczęśliwy finał: ostatnio pisaliśmy o podobnej tragicznej zgubie 3-letniej Nathalie z Poznania. Dziewczynka zgubiła pluszowego kotka, a w jego poszukiwanie zaangażowali się właściciele sklepu ZabawkiRozwojowe.pl, którym – po wielu perypetiach – udało się go znaleźć.

Tymczasem losem misia Jadzi na razie przejęli się mieszkańcy Żoliborza. – Aż się przejdę na spacer i się rozejrzę za koalą! – napisała na grupie sąsiedzkiej jedna z mieszkanek. Pozostali chwalili dziewczynkę za inicjatywę.
Apelujemy o pomoc! Bo karma wraca.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...