Upokorzyli chłopca i dziękowali mu za wykonanie "rozkazu". Wstrząsające nagranie trafiło do sieci

Sprawa znęcania się nad chłopcem trafiła na policję
Sprawa znęcania się nad chłopcem trafiła na policję Polsat News
Telewizja Polsat News otrzymała od swojego widza film na tyle niepokojący, że postanowiła nie tylko go opublikować, ale również wysłać nagranie policji w Białej Podlaskiej, gdzie miało dojść do zdarzenia. Grupa nastolatków nagrywała bowiem jak znęca się nad młodszym kolegą, każąc całować mu buty.


Chłopiec nie chciał wykonać polecenia, ale usłyszawszy, że w takim razie "roweru nie będzie", zrobił to. Śmiejący się nastolatkowie pokazali wówczas w kamerze, że rower dziecka zawieszony jest na skraju drewnianego pomostu i do połowy zanurzony w wodzie.

Mimo że chłopiec kilkukrotnie spełnił "prośbę" gnębicieli, jego rower i tak został zatopiony. Nastolatkowie zadbali, żeby zarówno moment wrzucenia własności chłopca do wody, jak i następujące po tym wejście właściciela do stawu zostały uchwycone na filmiku, który później opublikowali w mediach społecznościowych. Całe nagranie dostępne jest tutaj.

Jak podaje "Polsat News", nagranie trafi do komendanta KMP w Białej Podlaskiej, który złoży odpowiednią dekretację i przekaże sprawę do wydziału kryminalnego. Tam zbadana zostanie m.in. autentyczność nagrania.
Źródło: Polsat News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...