Patronujemy temu konkursowi. Podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Karmienia Piersią czekają na was nagrody

W związku z Ogólnopolskim Tygodniem Karmienia Piersią producent żywności dla dzieci Humana oraz serwis parentingowy mama:Du organizują konkurs dla matek, które naturalnie karmią swoje pociechy
W związku z Ogólnopolskim Tygodniem Karmienia Piersią producent żywności dla dzieci Humana oraz serwis parentingowy mama:Du organizują konkurs dla matek, które naturalnie karmią swoje pociechy 123rf.com
Już 26 maja, w Dzień Matki, startuje Ogólnopolski Tydzień Karmienia Piersią. W akcję, której celem jest promowanie naturalnego karmienia dzieci oraz korzyści z tego płynących, włączają się zarówno polskie szpitale, jak i prywatne podmioty. Wśród zaplanowanych wydarzeń są też konkursy. Jeden z nich organizuje Humana.


3 laktatory elektryczne, 6 voucherów na kwotę 250 zł do sklepu odzieżowego Piękna Mama, 10 zestawów produktów Humana, 10 fasolek do karmienia, 20 par bawełnianych otulaczy i 30 drewnianych gryzaków Motherhood. Takie nagrody można wygrać w konkursie, jaki przygotował międzynarodowy producent żywności dla dzieci i niemowląt.
Specjalna akcja oznaczona hashtagiem #naturalnawięź skierowana jest do mam karmiących piersią swoje pociechy. Aby wziąć w niej udział i powalczyć o przydatne w okresie niemowlęcym gadżety, wystarczy rozwiązać poprawnie krótki quiz na temat laktacji, a następnie załączyć zdjęcie uwieczniające budowanie matczynej więzi z maluchem.

Na czym dokładnie ma polegać to ostatnie zadanie? Przesyłane fotografie powinny przedstawiać codzienne gesty bliskości takie jak uśmiech dziecka, uścisk malutkiej dłoni, kontakt wzrokowy czy całowanie brzuszka. Po zaznaczeniu odpowiedzi na pytania konkursowe i dołączeniu zdjęcia trzeba tylko podać podstawowe dane osobowe, wyrazić zgodę na ich przetwarzanie i wysłać formularz zgłoszeniowy.

Nagrodą główną jest Laktator NUK Nature Sense (możesz wygrać jeden z 3 egzemplarzy), urządzenie ułatwiające karmiącym mamom odciąganie pokarmu. Wyposażony w akumulator sprzęt oferuje 16 indywidualnych ustawień rytmu ssania i siły ssania. Do zestawu dołączono też pojemnik na mleko matki, smoczek silikonowy oraz praktyczny pasek do przenoszenia.
Trwający do 16 czerwca konkurs organizuje znana mamom i ich maluszkom Humana, która w swojej ofercie posiada suplementy diety, a wśród nich Piùlatte plus, wspierający laktację u karmiących mam, mleka modyfikowane oraz żywność dla maluszków, która pomaga mamom zdrowo rozszerzać dietę swoich pociech. Partnerami są producent dziecięcych akcesoriów NUK, sklep internetowy Piękna Mama, firma tekstylna Motherhood oraz serwis parentingowy mama:Du. Konkurs jest częścią działań wspierających tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Karmienia Piersią.


Ogólnopolski Tydzień Karmienia Piersią trwa od 26 maja do 1 czerwca. Towarzyszą mu akcje edukacyjne zachęcające do naturalnego karmienia zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji (WHO), która zaleca karmienie wyłącznie piersią do ukończenia 6 miesiąca życia dziecka i kontynuację tej czynności do 2 roku życia przy stopniowym rozszerzaniu diety.

Regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem.

Artykuł powstał we współpracy z Humana

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Strach jest zaraźliwy. Psycholog: zanim zaczniesz tłumaczyć dziecku świat, przepracuj swoje lęki

B JAK BEZPIECZEŃSTWO, B JAK BELLA BABY HAPPY PANTS

0 0Dom najbezpieczniejszym miejscem? To mit – zobacz, ile zagrożeń czyha na twoje dziecko
0 0Znamy ranking dziecięcych imion pierwszej połowy 2019
0 0Tak po cichu odbiera się kobietom kontrolę nad porodem. Położna: "To będzie trauma"