Hit ostatnich lat na wyciągnięcie ręki. Do wygrania 300 bestsellerowych zabawek dla maluchów! Zdobądź jedną z nich

8 czerwca na stronach naszego serwisu startuje konkurs, w którym do wygrania jest 300  Szczeniaczków Uczniaczków marki Fisher-Price – zabawki, która podbiła serca dzieci na całym świecie
8 czerwca na stronach naszego serwisu startuje konkurs, w którym do wygrania jest 300 Szczeniaczków Uczniaczków marki Fisher-Price – zabawki, która podbiła serca dzieci na całym świecie Materiały prasowe
Pokochały go dzieci na całym świecie. Jest mięciutką przytulanką, która doskonale łączy zabawę z nauką. To Szczeniaczek Uczniaczek – bestsellerowa zabawka marki Fisher-Price. Co sprawia, że skrada serca najmłodszych i ich rodziców? Podczas wspólnej zabawy maluch, w rytmie wesołych piosenek i wypowiedzi, uczy się liczenia czy alfabetu, poznaje kształty, kolory i nazwy części ciała. A dzięki technologii ''Poziomy Nauki'' interaktywne treści można zmieniać w obrębie trzech poziomów, dopasowując je do zainteresowań oraz etapu rozwoju maluszka.

Sympatyczny wygląd i mięciutkie futerko czynią ze Szczeniaczka Uczniaczka przytulankę, z którą maluchy wręcz nie mogą się rozstać. Tę hitową zabawkę będziesz mogła niedługo sprezentować swojemu dziecku, biorąc udział w naszym superkonkursie. Do wygrania jest aż 300 bestsellerowych przytulanek!

Co zrobić, aby kultowy pluszak trafił do rąk Twojej pociechy? Nic skomplikowanego!

1. Ubierz dziecko w jedno z ubranek z kolekcji Fisher-Price®, która będzie dostępna od 8 czerwca w sklepach sieci Biedronka.
2. Tak ubranego malucha uwiecznij na zdjęciu, ukazującym beztroski czas dzieciństwa.
3. Fotkę prześlij na adres konkurs@mamadu.pl.
4. W treści maila podaj imię dziecka i jego wiek oraz swoje imię i pierwszą literę nazwiska, a także miasto, z którego pochodzicie.

Wysyłając zgłoszenie, nie zapomnij zamieścić w e-mailu klauzuli o wyrażeniu zgody na postanowienia Regulaminu, o następującej treści: Akceptuję regulamin konkursu ''Baw się ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem'' i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich oraz mojego dziecka w celu udziału w konkursie".

Na kolekcję wygodnych ubranek w limitowanej odsłonie składają się urocze body, kolorowe t-shirty, dresowe spodenki, słodka sukieneczka oraz wygodne ogrodniczki. Każdy model w radosnych wiosennych kolorach posiada edukacyjny nadruk z wizerunkiem Szczeniaczka Uczniaczka lub jego Siostrzyczki, które podbiły serca dzieci i rodziców na całym świecie. Wszystkie ubranka z kolekcji dziecięcej posiadają pozytywną opinię Insytutu Matki i Dziecka oraz oraz certyfikaty jakości Intertek i Oeko–Tex® Standard 100.
Zamierzasz spróbować sił w konkursie, ale martwisz się, że nie masz szans? Bez obaw. W puli do wygrania jest aż 300 Szczeniaczków Uczniaczków! Organizatorzy akcji ''Baw się ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem'' zadbali o to, by jak najwięcej małych laureatów zostało nagrodzonych bestsellerową zabawką, która z dumą nosi miano ''kandydata na najlepszego przyjaciela każdego dziecka''.


Konkurs rusza już 8 czerwca. Prace konkursowe będą przyjmowane do 18.06.2017. Spośród otrzymanych zgłoszeń jury wyłoni 300 autorów najciekawszych zdjęć. Do laureatów powędrują Szczeniaczki Uczniaczki. Wyniki konkursu podamy na stronie konkursy.mamadu.pl w ciągu 10 dni od daty jego zakończenia. Lista będzie zawierała: imię, pierwszą literę nazwiska i miasto oraz imię dziecka i jego wiek.


Pozostałe szczegóły i regulamin konkursu już wkrótce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE